Genialny wykład o miłości: "O sercu i zdolności do kochania"
#24

Właśnie oglądam ten film, ale jakoś mnie nie przekonuje. Trochę psychologii, trochę ... hmm ... nie wiem czego.
Wiadome jest i oczywiste, że w dzieciństwie tworzymy swoje wzorce z takiej rodziny jaka mamy, ale to nie jest jakieś fatum, karma, czy rozdanie. Po prostu wzorce te powielamy w życiu dorosłym. Nie jest też to nieuniknione przeznaczenie, trochę wiedzy psychologicznej, troche pracy nad sobą i wzorce da się naprawic. Nie jest potrzebny do tego żaden guru, czy inny "prowadzący" Najlepiej, jak Kaska pisze, specjalista przez duże S, czyli lekarz psycholog w tym przypadku.
Równie dobrze mozna sie obejśc bez żadnego specjalisty, wystarczy samodzielnie chcieć się zmienić, poszukać jak to zrobić i DZIAŁAĆ. Tu własnie sprawy się komplikują, bo niewielu się chce coś robić, więc lepiej może jakiś "terapeuta" za nas to wykona, my zaplacimy. Ja zapłaciłem 400, ale za kurs do samodzielnego przerobienia, a co najciekwsze gośc nie głaszcze po główce, ale jasno pokazuje co działa, co nie działa co MUSISZ zrobić i ogólnie mówi: musisz zapierdalać! Uśmiech

No cóż, są też osoby, które jednak wolą jakiegoś mentora, więc niech szukają, na pewno wiedzą lepiej czego im trzeba Uśmiech

50 min. dalej nie wiem o czym babka gada Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości