Genialny wykład o miłości: "O sercu i zdolności do kochania"
#34

a ja wiem o czym ona mówi

to nie jest wprowadzenie do ustawień tylko wykład o ustawieniach bo ludzie już są gotowi do ustawień ( a nie Ci co stali w kolejce po mleko i ustawili się w drugiej po ustawienia bo była promocja )

generalnie jesli idziesz na jakąkolwiek terapię i chcesz miec efekty to musisz dać zielone światło terapeucie, żeby używał takiego słownictwa jakiego ty też używasz, żeby potrząsnąć powietrzem i czasami tobą ... bo jak widać w praktyce od głaskania po rączce jeszcze nikt się nie wyleczył i nie zmienił

tak .. jesli oczekujesz od terapeuty głaskania po rączce ... to cie będzie głaskał przez 4 lata lub 6 ... a ty będziesz płacił
a efektów jak nie było tak nie ma

przykład z alkoholikami ( chodzi o dobitność ) nie możesz opowiadać alkoholikowi, że nadużywanie alkoholu szkodzi mu na watrobę i na cerę
alkoholikowi trzeba powiedzieć o tym, że jak leży obszczany i obsrany na podłodze z głową w rzygowinach ... a dziecko płacze bo nie wie czy ojciec żyje czy się zapił na śmierć
jak chcesz komuś przedstawić obraz jego problemu, żeby on to też zobaczył wyraźnie

jestem subtelna i delikatna kiedy trzeba ... ale jak w każdym fachu trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć prawdę bez upiększania falbankami

jeśli nie potrzebujesz terapii to na nia nie idź

no ale to już insza inszość .. ja wiem o czym ta kobieta mówi .. i nie dziwi mnie jej słownictwo nic a nic Bezradny
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości