Genialny wykład o miłości: "O sercu i zdolności do kochania"
#39

Kasha ale alkoholikow znajdzoesz w kazdej warstwie społecznej, znam takich nawet wsród nauowcow, wykładowców, polityków.
Ogolnie jak sie odbiera taka osobe , ogolny obraz osoby ? Poiwnna byc wiarygodna i glaskanie po raczce nie ma nic wspolnego.
Problem alkholowy to jakis tylko % , tam byl facet , ktory mial problem z matka jak wynika z filmilku , po slowach jakimi sie zwraca odczytac mozna , ze jest prostym człowiekiem. Z roznymi problemami ludzie sie zgłaszaja.
Ja nie oczekuje aby ktos sie ze mna cackal czy mowil mi to co lubie slyszec ale aby byl wiarygodny w tym co robi na tyle abym mogla jemu zaufac .
To tak jak z fryzjekrą ... jak widzisz chaotyczną i egaztowaną czy dasz podciac grzywke spokojnie wierzac ze nie utnie Tobie ucha?
Nie , nie ... od osob ktore zajmja sie ezo oczekuje jakiegos poziomu, profesjonalisty tym bardziej gdy chca byc osobami zaufania społecznego i wychodza ze swoimi umiejetnosciami na zewnatrz. W waskim gornie , wsród kolezanek mozna tak sie zachowywac.
Byc moze do Ciebie Kasha ona dociera do mnie nie, mnie tym zniecheca a jak obejrzlam inne filmiki zasób słow jest ograniczony i praktycznie mowi stale o tym samym, te same przyklady wiec jest to przygotowane, tym bardziej zle.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości