Pozytywne strony negatywnych kart
#11

Warto pracować nad tym, że każda karta ma w sobie aspekt pozytywny jak i negatywny. I mówiąc każda, to dotyczy też tych, które są ogólnie uznawane za "dobre". Słusznie @Sophia zauważyła, że możemy to stwierdzić z rozkładu, ale dobrze jest się zastanowić nad "cieniem" każdej karty. Trzeba się uwolnić od tego koła, że jak Ci wyjdzie 10 Mieczy no to czeka coś strasznego, i w ogóle czarna rozpacz, najlepiej zamknąć się w domu i nie wychodzić. Jeszcze tego wszystkiego nie przepracowałam, ale trzymam w głowie przekonanie, że tak powinnam patrzeć na każdą kartę. Jest to dla mnie o tyle ważne, że gdy robię rozkłady dla siebie, wychodzi mi zawsze koncentracja Mieczy - ich obecność wiele osób paraliżuje, a ja nauczyłam się je po prostu kochać. Jaki inny kolor da najlepsze ostrzeżenie? Jaki inny kolor pozwoli mi spojrzeć na problem intelektualnie, a nie poprzez rozbuchane emocje? Mogę jeszcze wiele pozytywnych aspektów Mieczy powypisywać. Trzeba tylko trochę zmienić sposób myślenia, a coś co uważane za negatywne pokaże swoją jasną stronę Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości