Wątek zamknięty

Witam Was wszystkich Bracia i Siostry
#25

aimichal napisał(a):Dlaczego 7 monet a nie 7 tubek. Napisałaś ze wyszło 4B, XIII, 7B a opisałaś 7 pentakli. Dla mnie 7B przedstawiam moje zainteresowania Ezoteryką i pewnego rodzaju zbieg okoliczności i zdarzeń. Śmierć symbolizuje pozbycie się obaw i braku zaufania. Co potwierdza czwórka buławek.

ok ma byc dyskusja ? Oczko
dlaczego ? logiczne bo ja sie pytałam moich kart i one mi daja odp w taki spoosb abym je zrozumiala
choc teraz widze cos zupełnie innego
4 kijów, smierc, 7 kijów
4 kijow to nasze forum , ktore w jakims sensie chciałbys zmienic ( zalezy kto jak rozumie smierc) tylko nie tak łatwo tutaj sie dostac , zburzyc jakies schemty uznane za bezpieczne , jestesmy po prostu ostrozni ( 7 kijów) na tego typu "mędrców ze wschodu"
wczesniej wylosowalam 7 monet o te roslinki chodzi w przenosni czy dosłwonie Oczko
moze chciałabys zrobic "roslinkom" burze mózgów a moze chciałabys podzielic sie z nami jaka to hodowle roslin egoztycznych załozyłes Oczko Rotfl

brak zaufania to widzilabym w karcie ksiezyc, 5mieczy no i chyba pierwsza karta nie moze byc wynikiem Oczko pierwsza karta to tło sytaucji a ostatnia wynikiem
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości