Podawanie rozkładu i wyciągniętych kart na forum
#94

rudalila napisał(a):No coz...nasze forum nazywa sie "Dobry Tarot", jesli nie chcesz isc z nami droga "Dobrego Trota" to masz szanse zalozyc forum "Prawdziwy Tarot". Bedziemy do ciebie zagladac. Jesli chodzi o wolnosc slowa i indywidualizm, ktory , jak mowisz umarl na tym forum, to proponuje wpierw uzasadnic swoja opinie, bo to sa slowa rzucane na wiatr....Poza tym, tu nie ma zadnego przymusu Wormars. Porzadek musi byc i jakies okreslone zasady. Gdybysmy sie z propozycja Eremita nie zgadzali to by tu dopiero wrzalo. A to czy nasz sposob nauki jest wybraniem latwej i na skroty drogi, to trudno powiedziec...nie wiemy przeciez jak ty sie ,przpraszam(!), nie chce cie urazic mowiac -" uczyles". Komu nie odpowiada nasz sposob uczenia moze sobie pojsc, tak jak ty, wlasna, indywidualna droga i wypracowac sobie zupelnie personalne znaczenia kart. Ty zreszta przeciez nie przychodzisz tu sie uczyc, prawda? mowiles, ze wszystko wiesz.

Uczymy się całe życie ...
Głównie chodzi mi oto że przymus nie jest dobrym pomysłem ... ale to Wasze zdanie .
I co by nie było szanuje je ...

Od razu powiem że wszelkie moje wróżby czy będą tu czy tam będą bez ujawnienia kart ... zachowam swój indywidualizm, bo nie uważam by wymóg podawania kart był ... przemyślaną decyzją a jedynie kaprysem ... bo jak wszyscy to wszyscy ...
Oczywiście do tego dochodzą ludzie urażeni postawą admina że przecież ich zmusił ... to teraz by nie było krytyki musi postąpić tak a nie inaczej.
Ja to rozumiem ...

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości