Podawanie rozkładu i wyciągniętych kart na forum

Marisela napisał(a):Jesli moge dolaczyc do dyskusji... dobrym pomyslem jest zeeby nasz kolega po fachu pisal w swoim watku i nie podawal nic :sarcastic: Jesli nasze forum ma zasady ze podajemy rozklady i wyciagniete karty,poniewaz zalozeniem forum jest rowniez nauka tarota, to jesli kazdy z nas by tak robil jak kolega wormars to pytam jak Ci ludzie maja sie nauczyc i w jakim celu to forum? Lepiej zalozyc forum z jednym watkiem Wrozby gratis bez podawania niczego . Jesli koledze nasze zasady nie dpowiadaja to moze udzielac sie na swoim blogu albo zalozyc wlasne forum pod wyzej wymienionym tytulem. A swoja droga czy jak wormars jest u kogos w domu to tez robi co mu sie podoba i nie stosuje sie do norm zachowania i zwyczajow panujacych w cudzym domu ? Nie sadze ,bo jesli u kogos w domu powie ze bedzie robil co chce bo taki jest albo tak mu sie podoba to zostanie wyproszony. Kazde miejsce nawet forum ma swoje normy zachowania ,swoje reguly i zasady.

Przykro mi że tak Cię to boli ... niestety nic nie poradzę.
Powtarzam i było to już pisane mój system rozkładania nic Wam nie da ... nie używam ani Waszego znaczenia kart ani też systemów które Wy używacie. Jestem w tej kwestii indywidualistą i z pewnością pozostanę ... jeżeli Pan domu którego nie ma bo rządzi samoorganizacja by mnie wyprosił to ok.
Ale jedna osoba mająca swój indywidualny system rozkładania i znaczenie ... nie wprowadza żadnego zamieszania ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości