Warsztat 89 - Z życia studentki
#3

Dopiero teraz zauważyłam, że nowy warsztat powstał Rotfl To już się zabieram do wróżenia!

1) 7 Mieczy - Sprawiedliwość - Król Kielichów
Widzę tu jakieś kłamstwo, oszustwo, kłótnię. Twoje uczucia były mieszane w stosunku do tej sprawy z racji na Twoje poczucie sprawiedliwości, źle się czułaś mając świadomość tego, co się stało. Wydaje mi się, że ta koleżanka coś zrobiła złego, ciebie w to wciągnęła i mogłyście obie mieć przez to problemy. Wydaje mi się, że mogło to dotyczyć jakiego projektu na ocenę bądź egzaminu.
Może też padło jakieś oskarżenie, ale ty byłaś nie winna (wydaje mi się, że ta koleżanka odpowiadała za to), ale nie chciałaś jej wydać?

2) 8 Kielichów - Rycerz buław - Mag
Był to jakiś ważny egzamin na koniec roku. Myślę, że to był egzamin na 3 lub 5 roku. W kartach mam mężczyznę, więc myślę, że sprawa mogła poniekąd jego dotyczyć. Jakiś kolega albo egzaminator. Bardziej jednak bym się ku koledze zwracała.Coś wymyślił/zrobił, co wiązało się z dużym ryzykiem, w które zostałaś wmieszana. Możliwe też, że zostałaś w jakiś sposób zmanipulowana lub oszukana. Powiedziano Ci, że egzamin ma inną formę lub dotyczy czegoś innego? Wydaje mi się, że wskutek tego wydarzenia miałaś depresję i mogłaś się z kimś pokłócić. Może Cię niesprawiedliwie oceniono? Wydaje mi się, że tego egzaminu nie zdałaś w pierwszym terminie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości