Karty Bramy
#14

Rozpoczelam ten watek dzis na Szkolce, ale nie bede chytra i wstawiam i tu swoje refleksje - moze sie ktos dolaczy ze swoimi doswiadczeniamiUśmiech

Podam kilka przykladow z "wlasnego podworka":

XIII. Smierc pokazala mi poczatek relacji, ktora rozpoczela sie zaraz po zakonczeniu starej.. Bezposrednio w kwestii uczuc pokazala, ze zywe uczucie sie z czasem (pewien proces) wypalilo.
XVI. Wieza pokazala mi zmiane zawodowa o 180°C - dla mnie ta karta, to czesto takie osiagniecie zenitu w jakiejs kwestii (np. w starej pracy, zwiazku, konflikcie) - wychodzi mi na rewolucje mniejsze i wieksze i zawsze wychodzi mi na dobreUśmiech
Podobnie jak w X. Kolo Fortuny - tu zmiana u mnie jest bez "gromow z nieba" - zwyczajnie jak jest zle, to zmienia sie na dobre.. Obie karty przynajmniej narazie pokazuja mi tylko pozytywne zmiany.
3 bulaw i 6 mieczy pokazaly mi wazne spotkania/nowosci/podroz, z tym, ze ta pierwsza te bardziej "realne", a druga dodatkowo mentalne, czemu towarzyszyl lek - zupelnie niepotrzebny..
8 mieczy pokazal mi sytuacje, gdy ktos chcial kontaktu, a nie mial mojego nowego adresu e-mail - to takie "zwiazane rece" w danej sytuacji..w X. Kole Fortuny zglosilam sie do Niej "przypadkiem" i tak miala juz moj nowy e-mailUśmiech
5 kielichow pokazuje lekcje emocjonalne, ktore trzeba przepracowac, zeby sie nie powtarzala, a 8 kielichow wcale nie musi mowic o faktycznym rozstaniu/rozwodzie (chyba, ze poparta innymi kartami o tym swiadczacymi!). Pokazuje mi brak harmonii w relacji i oddalenie, ale glownie emocjonalne (kielichy). Mowienie o niej jako o ostatecznosci jest w mojej praktyce bledem - toz to 8-ka.. Jak z nia nic nie zrobimy, to cofniemy sie do poprzedniej Bramy pt. 5 kielichow, a tam juz mamy mniejsza moc sprawcza..
As monet pokazal mi mozliwosc zaplodnienia, bo Pan byl gotowy "obdarowac" Pania, jak i sytuacje, gdy "inwestujemy" uczucia w nowy zwiazek - na pozycji "czego nie robic" ostrzegal przed tym.. As monet w uczuciach wychodzi mi na relacje, ktora moze nas "dowartosciowac", a na prace - szanse na atrakcyjna prace - to nie tylko karta Brama, a i As, a jak wszystkie Asy pokazuje dane mozliwosci, a nie juz nasze sukcesy na danym polu, wiec mozna nie skorzystac, lub nie zauwazyc..
6 monet pokazuje mi czasem osoby z roznym statusem finansowym/spolecznym, roznice wieku itp. To wsparcie nie tylko finansowe - mowimy czasem, ze "czas to pieniadz" i to moze chodzic wlasnie o tego typu wsparcie. To dawanie, ale z oczekiwaniami..
9 monet pokazywala mi tzw. Dar od losu, np. prace w stylu "zarabiam, a sie nie narabiam", ale jest to wynikiem nie tyle slepego farta, co nastepstwem zmudnych dzialan w przeszlosci (takiej np. 8-ki monet). 9 monet radzi, by nie byc egoista (9) i przejsc dzieki temu do kolejnej bramy - 10 monetUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości