Mapa marzeń... robimy swoją mapę marzeń
#30

Kochani ja też zrobiłam swoją kolejną mapkę marzeń 24 grudnia 2011 roku, podczas nowiu. Czułam, że powinnam umieścić już nowe marzenia, ale znalazły się i te ze "starej mapki", które są nadal dla mnie aktualne. Poprzednie mapy, były tworzone zazwyczaj podczas pierwszego nowiu w nowym roku. Jednakże czułam, że właśnie podczas tej daty powinnam zamieścić obrazy moich marzeń na brystolu i tak zrobiłam. Wiem, że wiele osób tworzy ją podczas nowiu w znaku barana, ponieważ podobno ma ona wtedy większą moc spełniania. Aczkolwiek bardzo wiele zależy od nas samych, od naszej wiary, postawy dotyczącej naszych marzeń i czy jesteśmy na ich realizację już gotowi. Jeżeli pragniemy całym sercem, całą duszą, całym ciałem, aby te nasze marzenia się spełniły, to tak będzie nie zależnie od tego kiedy stworzyliśmy tą mapkę. Wiadomo, każdy wyznaje inne wartości, jeżeli co roku ktoś robi tą mapkę w nowiu barana, to niech dalej ją tworzy. Nigdy nie róbmy coś wbrew sobie. Jeżeli czujemy, że nie powinniśmy zobrazować naszych marzeń właśnie w tym nowiu to możemy ją stworzyć, kiedy będziemy na nią gotowi. Wasza intuicja Wam podpowie, kiedy powinniście czy to będzie właśnie dziś, czy podczas kolejnego nowiu, czy też na początku roku kalendarzowego, czy w dniu Waszych urodzin. Oczko

Marzenia się spełniają Hura
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości