Nawet za milion dolców nie chcę mieć 20 lat
#5

także nie chciałabym mieć 20lat, akceptuję swój wiek i swoją mądrość-doświadczenie życiowe, chociaż figura mogłaby pozostać taka jak 20lat temu, delikatne zmarszczki mogą zostać -one dodają uroku i pewnego seksapilu Uśmiech
z perspektywy lat oceniając błędy które popełniłam mając 20lat musiały zostać popełnione jeśli to by się nie wydarzyło wtedy -wydarzyłoby się teraz, wszystkie musimy zaliczyć pewne okresy od motylków w brzuchu i bzdurnych zachowań do traumatycznych przeżyć.
Najbardziej podoba mi się w moim wieku to że nie stresuję się swoim wyglądem, tym co ludzie powiedzą, czy się podobam innym itd- mnie to już po prostu lotto Rotfl jak mam ochotę na czerwone włosy to idę i maluję , ubieram się tak jak chcę i nie przeszkadza mi to czy inni patrzą-jednym słowem wyleczyłam się z jako takich kompleksów Rotfl A i w naszym wieku odrobina szaleństwa jest wskazana Rotfl
Miłość działa na wszystkich bez względu na wiek. Znam panie 40+ które zachowują się jak 16 i znam młode dziewczyny które mają wiecej rozsądku niż my te dojrzałe.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości