Nawet za milion dolców nie chcę mieć 20 lat
#7

Vivi napisał(a):(...) a kase na tego typu upiekszenia wolalabym przeznaczyc na bardziej zbozny cel. (...)
Ja może nie na zbożny, ale na podróże np., jakieś fajne wakacje…
Iwona napisał(a):(...) wszystkie musimy zaliczyć pewne okresy od motylków w brzuchu i bzdurnych zachowań do traumatycznych przeżyć.
(...) jak mam ochotę na czerwone włosy to idę i maluję , ubieram się tak jak chcę i nie przeszkadza mi to czy inni patrzą-jednym słowem wyleczyłam się z jako takich kompleksów Rotfl A i w naszym wieku odrobina szaleństwa jest wskazana Rotfl (…)
Owszem, nie byłybyśmy tu gdzie jesteśmy…
Szaleństwo – tak Uśmiech - całe życie chciałam mieć asymetryczną fryzurę, odważyłam się dopiero niedawnoOczko
FairyWitch napisał(a):A ja bym chciała [a mam 23], bo uważam siebie za osobę w porządku.
Od 17 r.ż. mam Jedynego, Kochanego i nie zamierzam tego zmieniać. Lol

Jedyne wyjątki- nie chciałabym mieć 16 lat, kiedy to podobali mi się patologiczni delikwenci, a jak się ja im zaczęłam podobać, to już mi zbrzydli.
Ale jak zwykle byłam spokojna i pustelnicza, także jedyne co to zapiski w pamięniku i moja głowa to pamięta.

Iwonka- ja tak samo, chyba się już "zestarzałam", bo mi zwisa i podwiewa co mowia. 8-)
Fairy – 23, a 20 to żadna różnicaOczko Chodzi właśnie o powrót do „kiełbie we łbie” – rozsądnaś i stała – tylko pozazdrościć, ale widzisz – 16 być nie chciała Oczko

Jeszcze a propos czerwonych włosów i innych szaleństw – czy Wy też miałyście wtedy tak, że chciałyście wyglądać jak ktoś tam, albo jak wszyscy? Ślepe podążanie za modą, nieważne, czy ładne to było czy nie… Nieważne, że jednej pasowało, drugiej nie… Brrrr…
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości