5 buław
#24

madrugada napisał(a):EDIT2: Opory i przeszkody mozemy doswiadczac w przypadku kazdej planety, jesli zestawiamy ja ze znakiem w ktorym jej energia moze nie jest wyrazana swobodnie. W Astrologii mamy pojecie wygnania, upadku i wywyzszenia. Jak najbardziej moze byc to Slonce i Mars (Np Mars w Rybach sobie zupelnienie radzi!). I bedzie to Saturn we Lwie, ktory jest w tym znaku w upadku.

Teraz widzę, że edytowałaś ten wpis ... I zgodzę się z tobą w zupełności z pojęciami o których mówisz, ale to tylko utwierdza mnie w tym co piszę ... Saturn w Lwie będzie hamować, a o słabym zdrowiu już nie wspomnę ... nadal nie wiem jak to się ma do Buław?
Generalnie nie mówimy tutaj o całej wędrówce przez nieboskłon planety Saturn, zawsze tylko do danej karty jest przypisany ogólny zarys, który do niej pasuje, a tutaj była mowa tylko o Saturnie w znaku Lwa. Słońce w Rybach to już bliżej ma do kielichowych kart ....
Nie sądzę, aby na dział o astrologi nadawał się ten temat, mowa jest tutaj głównie o cechach jakie ma przypisana ta karta - 5 Buław i głównie o tym chcę rozmawiać Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości