Pomoc w interpretacji, praca
#4

(25-08-2019, 11:54)Nimfka napisał(a):  ... dla osoby, która zadała następujące pytanie:
Jak się potoczą sprawy z pracą?
Osoba ta aktualnie pracy nie ma.
10 kosa - 11 rózga - 7 wąż - 6 chmury - 23 myszy 

Nimfka , aby móc wyciągnąć dla siebie odpowiednie wnioski, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, na jakie pytanie kazałyście kartom odpowiadać (ty lub/i mama)

 "Jak się potoczą sprawy z pracą?" - Czyli już z samego zadanego pytania, nakazujesz kartom pokazać przyszłość prawda? ... A więc dlaczego wyłożone karty na to pytanie, interpretujesz w kontekście przeszłości?  Myśli  
One o przeszłości Ci nie powiedzą. Nie o to pytałaś się kart w momencie ich wykładania.

Wszystkie Twoje 5 kart mają na zadanie odpowiedzieć Ci na zadane pytanie, bez podziału czasowego na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.
5 kart to stanowczo za mało na to, aby robić w nich jeszcze przedział czasowy. 
 
Pytanie Twoje jest bardzo ogólne i nie pozwala żadnemu wróżbicie dać odpowiedź jednoznaczną.

Nie zawarłaś przedziału czasowego ...

Jak się potoczą sprawy z pracą (u mojej mamy) w ciągu najbliższych 3 miesięcy? - Świetne pytanie, dla każdego odpowiedź będzie pomocna.
Weryfikacja w późniejszym czasie pozwala na indywidualną naukę. Nie trzeba będzie długo na nią czekać i więcej chętnych się znajdzie na interpretację twoich kart. 
Jaka będzie Twoja weryfikacja? Teraz Twoje pytanie pokazuje jedynie to, że sprawy związane z pracą mogą toczyć się przez kolejne następne lata ...

Podejrzewam, że po czasie (mp. po kilku latach) może być tak, że sama zapomnisz o weryfikacji. A więc dlaczego ja dziś mam się starać ci pomóc? 

Odnoszę wrażenie, że Twoje pytanie dotyczy się oceny czyjegoś życia zawodowego, a więc i weryfikacja nastąpi po jego przejściu na emeryturę lub fizycznej śmierci.

Proponuję ponownie rozłożyć karty na pytanie o sprawy zawodowe (twoje lub twojej may), które ma zawarte ograniczenie czasowe.  Kotek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomoc w interpretacji, praca - przez Nimfka - 25-08-2019, 11:54
Pomoc w interpretacji, praca - przez Szakaliana - 26-08-2019, 13:10
Pomoc w interpretacji, praca - przez Nimfka - 26-08-2019, 13:20
RE: Pomoc w interpretacji, praca - przez Barbara - 14-05-2020, 22:42



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości