Wróżka prawdę Ci powie
#9

SmekT, też mam tę książkę, ale nie ufam jej do końca... czasami opisy niezupełnie zgadzają się z tym co ja uważam na temat poszczególnych wibracji... nieraz nawet zdarzają się sprzeczności... Podam Ci jeden przykład:
urodzony 28 lipca (str. 202): "konsekwentny i uparty"
urodzeni 28 dnia danego miesiąca (str. 171): "brakuje im konsekwencji"  Icon_e_biggrin
Mało tego - zauważyłam że opisy z tej książki niejednokrotnie bardzo się różnią od tego co mówi Maciej podczas swoich programów, więc... no nie wiem... czasami myślę, że on komuś zlecił te opisy w książce...  Myśli


Arbogast...

Czyli de facto jest to kwestia Twojego komfortu pracy, dzięki temu wiesz jak z daną osobą rozmawiać, czy delikatnie, czy dobitnie etc

Nie, to nie jest kwestia mojego komfortu pracy - to był jedynie przykład z własnego doświadczenia na to co nawet proste obliczenia numerologiczne potrafią pokazać - a co Ty nazwałeś hochsztaplerką.
Faktem jest natomiast to, że nikt nie lubi rozmawiać z kimś o kim nic kompletnie nie wie - jeśli jesteśmy w realu, to się przedstawiamy, podajemy rękę, uśmiechamy się itp., jeżeli jesteśmy w necie to osobisty kontakt zastępuje mi data urodzenia. I tyle. Bezradny

A no właśnie i tu jest pies pogrzebany. Jak przyjdzie p. Stanisław urodzony 22.11 i p. Józef urodzony 22.11 to usłyszy dokładnie to samo, w jednym przypadku trafisz, w drugim nie... dlatego twierdzę, że liczenie samej daty jest obarczone ogromnym uproszczeniem i stopniem ogólności. Podczas gdy kładąc karty dla tych dwóch jegomościów przekaz jest indywidualny.

Nie, tu nie jest pies pogrzebany. Oczko Ja niczego nie "trafiam", to nie jest ruletka - ja kładę karty i z nich czytam. A numerologia służy mi do tego co opisałam powyżej, i do tego o czym pisałam już wcześniej - do nawiązania energetycznego kontaktu z człowiekiem który zadaje mi pytanie, "zlokalizowania" go w mojej podświadomości. Gdyby to nie zdawało egzaminu - to wróżenie z kart również nie zdawałoby egzaminu. Poza datą ja np. proszę też o podanie nazwy firmy, ulicy przy której jest nieruchomość o którą pytamy, czy narodowości jeśli to obcokrajowiec (zauważyłam że to ma znaczenie).

Numerologia mówi o skłonnościach, czyli z dużym prawdopodobieństwem coś się wydarzy, np. dana osoba ma skłonności do zdrady jako np. 3 z dnia... ale czy zdradzi? Tego numerologia nie mówi... (...) dla mnie numerologia z daty urodzenia jest nie dość że zbyt ogólnikowa to jeszcze bywa szkodliwa, bo nie mówi o tym co faktycznie się wydarzy, ale o tym co powinno się wydarzyć wg numerologii....
Dlatego numerologia służy do tego o czym napisałam powyżej - tak samo jak nie interpretowałabym kart na podstawie czyjegoś wyglądu podczas bezpośredniego spotkania (np. kobieta ma duży dekolt, krótką spódniczkę i mocny makijaż, to na pewno bez problemu zdradzi męża), tak samo nie interpretuję kart podciągając ich znaczenie do tego co widzę w numerologii... po prostu sam Tarot często idealnie pokrywa się z tym co widać w dacie urodzenia.

Ale... trochę Cię  nie rozumiem - nie pochwalasz a sam ją stosujesz... Myśli
"On jako 1 z dnia i 5 z klucza wcielenia zmienność i liczne rozstania ma wręcz wdrukowane. A jako 7 z całego liczenia może odczuwać samotność A to oznacza że on się nie angażuje w relacje w 100%. 19 kwietnia to jeszcze Baran? Więc tym bardziej będzie zaliczam istawiał na.przyjemnosci seksualne. Jego data urodzenia to taki typowy Casanowa albo James Bond"
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...#pid219480
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wróżka prawdę Ci powie - przez Arbogast - 26-08-2019, 16:15
RE: Wróżka prawdę Ci powie - przez SmekT - 26-08-2019, 19:28
RE: Wróżka prawdę Ci powie - przez Arbogast - 26-08-2019, 20:01
RE: Wróżka prawdę Ci powie - przez LeCaro - 26-08-2019, 21:20
RE: Wróżka prawdę Ci powie - przez Arbogast - 26-08-2019, 22:09
RE: Wróżka prawdę Ci powie - przez LeCaro - 27-08-2019, 00:50
RE: Wróżka prawdę Ci powie - przez SmekT - 27-08-2019, 06:11
RE: Wróżka prawdę Ci powie - przez Arbogast - 27-08-2019, 08:32
RE: Wróżka prawdę Ci powie - przez LeCaro - 27-08-2019, 21:58
RE: Wróżka prawdę Ci powie - przez Arbogast - 27-08-2019, 22:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości