Skojarzenia znaków zodiaku z kartami Tarota.
#4

Do Rydwanu, Maga, Giermka pentakli, 2 pentakli, 3 kielichów można by też dopisać Bliźnięta - zabawa, imprezowanie, ruch, pomysły na biznesy, no i Mag - Merkury, wysoka inteligencja.
Gwiazda pasuje mi bardziej do Ryb niż standardowo do Wodnika. Ryby mają zawsze jakąś misję na spełnianie marzeń, uleczanie albo siebie, albo innych, łatwe połączenie z kosmosem. No i 8 kielichów, szukanie idealnej miłości, spełnienia, odchodzenie od tego, co już nie ma treści.
Do Wagi mi pasuje Giermek pucharów i 4 buław - nieśmiały flirciarz, ale i duża potrzeba bycia w związku, równo-Waga emocjonalna.
Panna - 8 pentakli, 4 pentakli, Królowa mieczy, Arcykapłanka, ale Diabeł i Sprawiedliwość też Uśmiech Mrówcza praca, detal, perfekcjonizm, uzależnienie od rutyny, krytyka/wyrobione opinie, logiczne decyzje, czysta energia.
Baran - 5, 7, 8, 9 buław, Rydwan - kłótliwość, rywalizacja, wojownik, niecierpliwość, 'chcę to biorę'.

A 2 kielichów? Który zodiak ma największe zadatki na bliźniacze płomienie? Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Skojarzenia znaków zodiaku z kartami Tarota. - przez tarot55557 - 02-09-2019, 11:34
RE: Skojarzenia znaków zodiaku z kartami Tarota. - przez Drakonia - 15-07-2020, 23:39
RE: Skojarzenia znaków zodiaku z kartami Tarota. - przez JesiennyLisc - 16-07-2020, 22:17
RE: Skojarzenia znaków zodiaku z kartami Tarota. - przez Drakonia - 26-07-2020, 21:52



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości