Runy, a zdrowie...
#18

Pisałaś powyzej, że zrobiłas skrypt /afirmacje...jestem zdrowa i szczupła...
Masz problemy z nadwagą??
Może tutaj tkwi przyczyna Twoich dolegliwości...?
Moze trzeba zlikwidować przyczynę...wtedy i rehabilitacja i leczenie schorzenia da efekty..?

No i sama widzisz to nasze gdybanie...nie znamy Ciebie, trudno jest komuś doradzać na odległość w zdrowiu...lekarze są od tego...jeśli u jednego brak efektów...szukaj innego lekarza, może klinika...???
I prosze nie mieszaj do tego run...bo tak jak napisałam na początku tego watku...jedna runa może na coś pomóc...ale jednocześnie może pogorszyć zdrowie  z innego powodu...

 W mojej dalszej cześć pisałam o dwóch runach...o LAGUZ...z małym zastrzeżeniem...(poczytaj)
i o runie IWAZ...jest to runa pokonywania przeszkód...czyli daje impuls do ponownego rozpatrzenia problemu, szukania rozwiązania...jednocześnie daje nadzieję, ze jeśli zadziałasz...będzie lepiej...(poczytaj troszkę o tej runie, chociażby to, co mamy u nas na Forum)

Runy dają sygnał do działania, do zmiany myślenia...mogą wskazać na problem...ale stosowanie ich do konkretnego przypadku na zdrowie...to już wyższa szkoła jazdy...i nikt z rozsądnych runistów tego na odległość nie zrobi...
Tym samym sama też tego nie rób...zwłaszcza, ze jak sama piszesz...niewiele wiesz o runach...

Jasne, ze się martwisz...ale podejdź do swojego zdrowia zdroworozsadkowo... 
jeśli trzeba zmiń lekarza, który zdiagnozuje Twoje dolegliwości, wskaże przyczynę...i w pełni  zastosuj się do wskazań lekarza... Buziak

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości