Lęk przed ciemnością
#31

Kasha40 napisał(a):
mpac napisał(a):A wiedziałyście że stan zakochania też można wywłoać jak i również się odkochać na zawołanie? Nasz mózg robi z nami co chce i filtruje różne wiadomości.

mam wrażenie, że czytam powieść o ludziach z jakimś Obcym w głowie a nie mózgiem Krzyk Krzyk

Źle się wyraziłem że mózg robi co chce, chodziło mi w tym sensie, że jeden pomyśli że szklanka jest do połowy pusta a drugi, że pełna. Widzisz jak wybiórczy on jest, sami sterujemy swoimi zachowaniami ale coś jednak nam podpowiada jakie one mają być. I tych negatywnych podpowiedzi trzeba się wyzbyć, mówię tu o lękach, fobiach itd.


FairyWitch: nie czytałem tam postów i nie udzielałem się. Atmosfera - nie obchodzi mnie jaka jest bo wolę się skupić na swoim problemie. Wszędzie są jakieś typy na forach. Pisałem tylko na PW z jednym gościem, to trener NLP który pomógł dojść do problemu. Jak uważasz, tylko sugestie moje. On nie rozmawił ze mną co mi jest, tylko od razu pytaniami otwiera główny problem. Zresztą, żałuję że się tu udzieliłem, chciałem pomóc ale widzę że inni wiedzą lepiej ode mnie. Mnie pewne lęki obawy przeszły i uwierzyłem w siebie. Może czasem nie do końca ale teraz wiem co we mnie siedzi i blokuje czasem. Już się nie wpisuję tutaj. Nie będę nikogo przekonywał na siłę, może faktycznie inne metody będą skuteczne albo psycholog który za 100zł za godzinę poprowadzi terapię czegoś do czego można dojść samemu.

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości