Nauka kart klasycznych
#61

Witajcie! Obiecałam trochę podzielić się swoją wiedzą ale będę to robić po troszku bo niestety czas mi nie pozwala na to ostatnio Uśmiech Ja osobiście od 3 lat wróżę z metody 3x8 czyli tasuje karty swoim własnym sposobem, każdy ma inny ja dogadałam się sama ze sobą co do niego i jak na razie nie zawodzi!
Tasuje karty i wykładam czasem z przodu czasem ze środka czasem z tyłu 8 kart potem kolejne 8 i kolejne. pierwszy rząd mówi o tym co było, o przeszłości i sprawach jakie się tam wydarzyły, drugi rządek mówi o teraźniejszości a ostatni o przyszłości. Zazwyczaj pierwszy rządek zwijam od razu ,żeby się nie rozpraszać i skupiam się na tych dwóch pozostałych, wbrew pozorom można z niego wiele wyczytać, stosuję te metodę na okres jednego roku, po prostu z doświadczenia zazwyczaj karty które stawiałam własnie spełniały ten okres czasu Uśmiech Jedyne co jest pewne to to ,że kiery dotyczą miłości i uczuć zarówno do partnera jak i dziecka czy matki. Trefle i piki miesza się z innymi kartami i mogą oznaczać zazwyczaj pieniądze, problemy choroby itp. To są karty od tych gorszych informacji. Karo zazwyczaj opisuje osobę szczególnie w połączeniu z kierem, w wolnym czasie do wątku połączenia kart dodam wam moje połączenia z których korzystam i z których nadal się uczę Uśmiech

pozdrawiam was i zapewniam ,że karty klasyczne to całkiem fajna forma rozwiązywania wielu problemów jakie daje nam życie! Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości