Doniczka na relację która nie powinna zaistnieć
#4

Zaznaczam że interpretuje to jako zwykły rozkład, nie zagłębiam się w psychologię Oldtimer Oczko
Dagmara i Sean (Pan jest Szkot) oczywiście mam zgodę JEJ.
08.11.1989 ONA i 10.12.1988 ON

1. Początek znajomości: (VIII i X) XVIII Księżyc
Relacja zaczęła się od silnego i pierwotnego pociągu seksualnego - typowo. Brak bliskości emocjonalnej. Być może były jakieś iluzje na temat tej drugiej osoby (np. jedna osoba źle/mylnie oceniała drugą), być może tajemnic. Znajomość o której nikt nie wiedział, trzymana w ukryciu, zatajana... dużo emocji, kontakty wieczorami, nocą. Jedna osoba mogła nie mówić drugiej do końca jaka jest prawda. Księżyc jako pierwsza karta moim zdaniem nie wróży dobrze.
2. Rozwój znajomości: (XI i XII) I Mag
Bajerowanie, podrywanie, flirtowanie, manipulacja, intensywne kontakty, dużo rozmów. Czyli najpierw był seks, a dopiero później wzajemne poznawanie się.
3. Okres schyłku: ( V i IV) IX Eremita
Oddalanie się, izolowanie, rzadsze kontakty, rozstanie.
4. Trudności, zaburzenia: (XIX i XXII) XIX Słońce
Po pierwsze ta relacja nie jest prawdziwą miłością, po drugie nie jest/nie będzie "oficjalna", czyli obrazowo mówiąc nie będą sobie chodzić z podniesionym czołem trzymając się za ręce po ulicy, po trzecie - brak czystych intencji.
5. Wspólne dążenia: (XVI i XVI) X Koło Fortuny
"Łatwo przyszło, łatwo poszło" - brak dążenia do stałości i stabilizacji, znajomość na zasadzie "biorę to co mi los przyniesie". Z pustego i Salomon nie naleje, nie ma tu fundamentu do budowania czegoś na stałe.
6. Rozwój związku: (XIII i XVI) VII Rydwan
To tylko romans którego podstawą jest seks - ta znajomość nigdy w nic więcej się nie rozwinie
7. Zadanie: (II i IV) VI Kochankowie To nie jest duet tylko trójkąt - relacja nie dotyczy tylko ich samych
8. Jak wypełnić: (II i VI) VIII Sprawiedliwość
Nie bardzo rozumiem co to znaczy "jak wypełnić" - jak wypełnić to zadanie?... Jeśli tak, to oznacza - nie zmieniaj swojego życia tylko ze względu na te relację - zwyczajnie Ci się to nie opłaci, poniesiesz przykre tego konsekwencje. Bądź uczciwy względem samego siebie i innych.
Podsumowując - to była/jest relacja wolna, oparta na seksie, z mnóstwem niedomówień, trzymana w tajemnicy. Moim zdaniem nie ma sie tu doczekiwać czegoś ponad to. Bezradny
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości