Proszę o pomoc w interpretacji
#15

troche posiedzialam ,poczytalam i sprobuje
1 SAD -SPRAWA wazna byla religia . po drugie nie latwe dziecinstwo i umiejetnosc odradzania sie na nowo i na nowo . mialam przyjaciolke a wlasciwie jej cala rodzina pomagala mi w trudnych okresach. .
2 KAPLAN (maj) czas na zaopiekowanie sie soba . dusza swoja i czas kiedy tarot wezwal mnie do siebie
oraz czas na zdobywanie wiedzy
3 CESARZOWA -1978 czas kiedy wreszcie bede szczesliwa . spelniona jako matka ,zona?hm Myśli
kobieta zadowolona z siebie . potrafiaca dobrze dogadywac sie z ludzmi
"do tanca i do rozanca"
4CESARZOWA -brak akceptacji siebie jako kobiety
5 SPRAWIEDLIWOSC -materialistka ,po trupach do celu , chec pracy na wlasny rachunek , chec nauki
6MOC - duo energii ,sily wewnetrznej , mozliwosc wykorzystania tej energii w pracy fizycznej ,sporcie oraz
chec pomocy innym -duza cierpliwosc . rowniez moga to byc ciagnotki do meskich zawodow
7KOCHANKOWIE - pomaganie innym -ta karta kojarzy mi sie w tym akurat przypadku jako pomoc mlodziezy
trudnej mlodziezy ,oraz dzieciom ktore maja nieciekawych rodzicow
8WIEZA-moim darem jak juz pisalam jest dar SZYBKIEGO zbierania sie do kupy .
twardy charakter , typ " co mnie nie zabije to wzmocni'
9DIABEL -tutaj jedno mi przychodzi na mysl - bez kitu - prostytucja ???
10 KAPLANKA zylam w toksycnym zwiazku ,ktos mnie wykorzystywal ? naprawde nie wiem
11.SMIERC -nie wiem prosze o pomoc
12 GLUPIEC -czas zaczac od poczatku
13WISIELEC - trudne sprawy wymagajace nerwow ze stali zaglusza uzywkami ( u mnie slodycze i papierosy czesto?) byl moment w moim zyciu ze wydawalo mi sie ze nie jestem z tego blednego kola wyjsc -totalny stan zawieszenia .. prosze o pomoc nie wiem co jeszcze
14 GLUPIEC - Czlowiek narwany ,dziesiec rzeczy robi na raz ,dziesiec pomyslow na godzine ,sam nie wie czego chce
15 KAPLANKA - przezycie w toksycznych zwiazkach w srod ludzi gdzie wykorzystuja - nauka mowienia NIE
17 KAPLANKA - Tutaj nie rozumiem tego
18 RYDWAN - dac z siebie wiecej sily wewnetrznej ,wydobyc ja na zewnatrz ,pokazac czasami pazurki
wziasc sprawy w swoje rece , nie bac sie .

bardzo prosze o wasze sugestie i interpretacje -probowalam sama to ogarnac ..PLEASE
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości