Reiki...
#40

Dodam , ze Zibko nie tylko mi przesyłał Reiki . Zwrócił sie do mnie z pytaniem, kiedy moje dzieci i wnuki chorowały , czy może im przesłać Reiki . Wiedział , że najtrudniej w takich chwilach jest pomagać najbliższym i sobie. Uśmiech Kwiatek

Rozmawialiśmy w tym wątku przede wszystkim o uzdrawianiu na poziomie fizycznym (naszego ciała) Oxana wspomniała również o duchowym aspekcie. Dzisiaj na PW dostałam pytanie i prośbę o wyjaśnienie do postu Zibka <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=17&t=7047">viewtopic.php?f=17&t=7047</a><!-- l -->Możesz też dodatkowo poprosić kogoś o wysłanie Reiki w tej intencji
To co Zibko napisał wcale nie jest bzdura .
Na co Reiki pomaga oprócz leczenia i
No właśnie . Jak to w skrócie powiedzieć. Rotfl
W zasadzie Reiki mozna stosować do wszystkiego:
W czasie kolejnych inicjacji otrzymujemy od Mistrza -Nauczyciela symbole . Kazdy z nich ma inne działanie.
Kreślony symbol , mantra , oczywiście nasza intencja, sprawia , ze jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony cel.
Pierwszy symbol jaki otrzymujemy działa na strefę fizyczna i ciało eteryczne , pomaga skupić nam większą ilość energii w miejscu , gdzie czujemy taka potrzebę. Wspomaga intencje. Używamy, go do oczyszczania pomieszczeń , jedzenia picia. krysztaów itp. Moze słuzyc nam jako ochrona i amulet.(zabezpiczac dom , samochód itd) Używamy go równiez do harmonizowania czakramów. Możemy ładować nim lekarstwa , wodę itd
Drugi symbol działa na sfere mentalna i emocjonalną. Stosujemy go w leczeniu problemow nerwowych , stresu, leku, depresji itd. jak i również pomocny jest w uzależnieniach. Pomaga uwolnić rany emocjonalne z przeszłości. Może byc nawet stosowany przy przeprogramowaniu negatywnych nawyków myslowych oraz reakcji na sytuacje i zdarzenia. Symbol trzeci uzywamy do leczenia na odległosc . To most , ktory łaczy nas z osoba dla której przesyłamy Reiki. Można go przesyłac do osób , zwierzat, roslin , miejsc , a także sytuacji jakie miały miejsce w przeszłosci i w przyszłosci.
jednym słowem uzywamy go w przestrzeni i w czasie.
Symbol czwarty Mistrzowski używany jest podczas inicjacji oraz do uzdrawiania duszy.
Jest jeszcze piaty symbol . Uzywam go na koniec sesji Reiki do odłączania sie od energii pacjenta. Używany jest on przy przekazywaniu inicjacji (odłącza energię Mistrza i ucznia)
Wiec widzicie jakie szerokie ma zastosowanie Reiki i na jakich poziomach mozna z ta energia pracować. Nie umniejszam przesyłania Reiki na odległość , bo jak widzimy , tez działa , ale o wiele łatwiej i przyjemniej pracować jest bezpośrednio z pacjentem . Choć nie jesteśmy lekarzami to nie bójmy sie używać tego słowa.
Pewnie nie wszystko zawarłam w swojej wypowiedzi to prosze o uzupełnienie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości