Wątek zamknięty

Piramida Życia - jak obliczyć
#25

nawianka napisał(a):Witam,
Mam pytanie, a raczej pewien problem, chodzi o 11 w Piramidzie Życia - czy powinnam redukować ją do 2? W wątku na temat wyzwań przeczytałam, że liczby mistrzowskich się nie redukuje, ale spotkałam się też z inną praktyką. Uśmiech Jeszcze jedno pytanie, czy prawidłowo rozpisałam piramidę dla daty urodzin 25.11.1982? Z góry dziękuję.

data urodzenia: 25-11-1982

4PZ-----------------------4/13/31---------------------------4PZ
3PZ-----------------------9/18/27/45/36/63/54/81------3PZ
1PZ---------9/18/36--------------9/27/45-----------------2PZ
C--------11--------------7/25-----------2/20---------------C czy: C---------2/11----------7/25-----------2/20----C
1WW------------4-------------------5------------------------2WW czy: 1WW---------------5-----------5-----------------2W
WG----------------------1-------------------------------------WG czy: WG------------------------0----------------------WG

Nawianko, a w czym ta 11 Ci przeszkadza? Uśmiech Liczb Mistrzowskich nie powinno się redukować, są one dla nas bardzo ważną dodatkową informacją.... To, czy ich energie będą się realizować - to już inna sprawa. By móc korzystać z potencjału tych wibracji, trzeba dojrzeć, pracować nad sobą... Są to wibracje dające więcej możliwości, ale z drugiej strony poprzeczka jest także postawiona wyżej...
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości