Wątek zamknięty

Piramida Życia - jak obliczyć
#36

maddie88 napisał(a):Nawianko, a w czym ta 11 Ci przeszkadza? Uśmiech Liczb Mistrzowskich nie powinno się redukować, są one dla nas bardzo ważną dodatkową informacją.... To, czy ich energie będą się realizować - to już inna sprawa. By móc korzystać z potencjału tych wibracji, trzeba dojrzeć, pracować nad sobą... Są to wibracje dające więcej możliwości, ale z drugiej strony poprzeczka jest także postawiona wyżej...

Nie, ona mi aż tak bardzo nie przeszkadza Oczko Tyle tylko, że w zależności od tego czy redukowałam ją do 2 czy nie, zmieniał się dół piramidy i wyzwania...Chciałam mieć jasność. A z poniższej dyskusji wnioskuję, że raczej nie powinnam jej redukować i wyzwania to: 4, 5 i WG:1, a nie 5, 5 i WG:0. Uśmiech Dziękuję za odpowiedź.

Przy okazji zapytam o jeszcze jedną kwestię dotyczącą piramidek: czy ZAWSZE sumuje się i odejmuje (w przypadku wyzwań) "na każdym piętrze" wszystkie liczby główne z podliczbami i podliczby między sobą??? Bo w przypadku niektórych dat urodzenia niektóre "piętra" robią się mocno "rozbudowane" - czy wtedy wszystkie podliczby są równie istotne dla interpretacji piramidy? Choćby patrząc na w pełni rozpisaną piramidę dla daty, którą podałam wcześniej:

25.11.1982

DZ: 2/11/29

4PZ:------------4/13/31------------:4PZ
3PZ:-----9/18/36/54/27/45/63/81------:3PZ
1PZ:---9/18/36----------9/27/45---:2PZ
CF:-----11------7/25------2/20----:CZ
1WW:-------4|14-----5|13|23------:2WW
WG:-------------1|9|19------------:WG

.... bardzo tego dużo w III PZ. A jeśli jeszcze zapiszę tę 11 w I Cyklu jako 11/2, to podliczb jest jeszcze wiecęj...?
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości