Zodiakalne pary
#51

Kamo, kazda para jest w stanie ze soba przezyc. Sa oczywiscie latwiejsze konfiguracje, jesli Slonca sa ze soba w trygodnie, ale przy innych ukladach nie zawsze jest to super istotne. Ty masz swoje personalne doswiadczenia wynikajace prawdopodobnie ze swojego kosmogramu i ustawienia w ich planet, ale nie sa one doswiadczniem kazdego skorpiona. Musialabys kosmogram zamiescic aby to wytlumaczyc Uśmiech

Ja jestem Waga i zaulwazylam, ze mam najlepsze uklady ze znakami ziemskimi, co teoretyczne nie jest pisane Wadze. Byki, Koziorozce i Panny, sa od zawsze w moim otoczniu i trwaja przez lata. Takze i najlepsze jakosciowo zwiazki partnerskie tworze ze znakiem Byka. Mysle, ze u mnie akurt wynika to z tego, ze zywiol ziemski jest u mnie dosyc slabo obstawiony. Te znaki po prostu znakomicie mnie uzupelniaja, daja mi stabilizacje. Za to IC ( wiec moje korzenie) sa ustawione w Byku moze dlatego czuje z nimi wiez. Slabe obstawienie zywiolu wody i DESC w Raku jednak nie wplywa tak samo na relacje ze znakami Wodnymi, zupelnie nadajemy na innych falach. Wiec przy wyborze partnera dziala mocniej dla mnie dom 4 i IC a nie 7my i DSC.

Za to nigdy nie bylam zainteresowana ani nie utrzymalam dlugiej budujacej znajomosci ze znakami Wagi czy Blizniat, ktore teoretycznie powinny ze mna wspolgrrac. Lwy, Barany i Wodniki sa dla mnie dobrymi przyjaciolmi, ale nie wchodzilabym z nimi w zwiazek, jeden z Lwem skonczyl sie niezbyt dobrze, tylko dlatego ze wyszlismy poza przyjazn.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości