Liczby Karmiczne
#5

Witam - zastanawia mnie jedna rzecz - na logikę - skoro w numerologi wyrózniamy 9 podstawowych rzeczy, 9 potrzeb, 9 dróg, 9 osobowości to czy przypadkiem liczb karmicznych rowniez nie powinno byc 9?
Z moich obserwacji wynika ze poza 13/4 14/5 16/7 19/1 26/8 warto sie zastanowic nad
18/9 - wydaje mi sie ze moze to byc karma przyjaźni, 18-tki cechuje podejrzliwosc i dazenie do absolutnej władzy co skutkuje problemami z przyjaźnią, wpadłem na to bo mam znajomego z 18 kwietnia, gdy znamy sie juz 10 lat, widujemy sie czasem codziennie a potem pol roku lub rok mozemy sie nie widziec, ale gdy raz rozmawialismy - on bardzo powaznie był przekonany ze jestesmy przyjaciołmi, podczas gdy dla mnie to było bardziej koleżeństwo, wtedy rowniez zauwazylem ze poza rodzina mało kto z nim przebywał na dłuższą metę
mamy 1 4 5 7 8 ewentualnie 9
nadal brakuje 2,3 6
zastanowiłbym się również nad 15,20 i którąś z trójek obstawiam 12/ze wzgledu na poswiecanie sie i wycofywanie w cień
ale moim zdaniem powinno być 9 karm tak mi intuicja podpowiada, zresztą wydaję mi się ze duzo rzeczy w numerologii jest dotąd nieznana i wymaga dalszych odkryć a wy co o tym myślicie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości