Liczby Karmiczne
#6

Te wibracje co podajesz równiez są wazne w dacie urodzenia , jezeli się pojawią , ale widocznie nie są na tyle wazne , że nie zostały zaliczone do liczb karmicznych.
Zresztą trochę to dziwnie brzmi karma przyjazni , gdyz przyjaznimy sie w zyciu z róznymi ludzmi i są to przyjaznie jedne dłuzsze inne krótsze , nie jest to, az taki wazny aspekt zycia , bo niektórzy wogóle nie maja przyjaciół , a wolą zyc w samotności. -
Qzarve napisał(a):18-tki cechuje podejrzliwosc i dazenie do absolutnej władzy co skutkuje problemami z przyjaźnią, wpadłem na to bo mam znajomego z 18 kwietnia, gdy znamy sie juz 10 lat, widujemy sie czasem codziennie a potem pol roku lub rok mozemy sie nie widziec, ale gdy raz rozmawialismy - on bardzo powaznie był przekonany ze jestesmy przyjaciołmi, podczas gdy dla mnie to było bardziej koleżeństwo, wtedy rowniez zauwazylem ze poza rodzina mało kto z nim przebywał na dłuższą metę
18 - to ludzie impulsywni i mają w sobie taką wrodzoną złośliwość i to komplikuje im zycie .To ludzie wymagający i wybredni i nie lubią nudy , dlatego wolą samotnie iśc przez zycie ,niż przecietnie egzystować.Władza , której mogą czasami uzywać , jest im potrzebna , albo do słuzenia innym , lub ich wykorzystywania.
A tak własciwie wymieniająć te liczby przyjżyj się , że mamay w nich zawarte wszystkie cyfry od 1-9 .Wydaje mi sie , ze w tych liczbach karmicznych zostały zawarte najwazniejsze dziedziny naszego zycia .
1/19-władza
4/13- praca
5/14- wolność i rozkosze
7/16-Ja i rodzina
8/26-współżycie z innymi
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości