Przesądy, zabobony
#67

Ja myślę, że jeżeli uwierzymy w pechowość tej liczby to sami na siebie ściągniemy tego pecha. Tak samo można mówiąc brzydko ' ubzdurać' sobie, że niekorzystna jest dla nas 1, 2 czy każda inna cyfra bo zbiegiem okoliczności pojawiała się w mało sprzyjających chwilach w życiu. Nie wiem skąd akurat 13 kumuluje w sobie ogrom tak negatywnej energii, przecież zdarza się, że w niektórych hotelach nie ma pięter, pokoi o tej liczbie etc.
Mnie osobiście liczba 13 gdziekolwiek się ona nie pojawi w moim życiu , przynosi szczęścieUśmiech jest ze mną zawsze, od urodzenia, numeru sali porodowej, dzienników szkolnych, numerów dokumentacji czy godzin rożnych, istotnych dla mnie wydarzeń- które zawsze są pozytywne. Traktuje ją już jak towarzyszkę Uśmiech Parę miesięcy temu, gdy będąc w szpitalu zostałam zaprowadzona na salę nr 13, by oczekiwać na operacje.. już wiedziałam, że będzie dobrze.. i parę dni później mogłam wrócić do domu.. o 13 Uśmiech

" Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz , rozpocznij to! Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.. "
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości