Podczepy...
#7

Seleno, pracujesz z czakrami?
Nie powinnaś się bać.
,,Duch przenikał wszystko i nauczenie się życia w harmonii z nim stanowiło Drogę Mądrości" - z książki ,,Kapłanka Avalonu".
Ostatnio czytałem i zatrzymałem się przy tym fragmencie. Myślę, że pasuje do sytuacji. Nie bój się, że coś zobaczysz, albo przeczujesz coś czego nie chcesz. Nie wszystko co nam ukaże intuicja się sprawdza. Ja w te wakacje byłem w sklepie i oglądałem ubrania, kiedy przyszła do mnie myśl - ,,Kup sobie czarne spodnie. Ale po co? Na pogrzeb" i tak kilka razy... I we wrześniu stało się, dziadek był w szpitalu i kiedy już z niego wyszedł bardzo źle się czuł. Ale ostatecznie nic mu się nie stało i jest w tym samym stanie co kiedyś. Jak widzisz nie wszystko się sprawdza co pokaże nam nasz szósty zmysł. To naturalny stan rzeczy.

Nie powinnaś się bać, że przez otwarcie trzeciego oka coś zobaczysz.
Otwarcie czakry trzeciego oka nie daje zdolności jasnowidzenia, ale wyostrza intuicję. Sporo ludzi ma otwartą tą czakrę.
Spróbuj się zharmonizować ze wszystkim co jest wokół Cb. Strach nic nie da. Wokół nas krąży mnóstwo energii - to ten duch, który wszystko przenika. I najlepszą metodą jest harmonia ze wszystkim co nas otacza.
Nie bój się swojego daru. Spróbuj z nim współgrać.
Co do rozkładu to wykonywałem go jakiś czas temu. Ogólnie nwm, czy jest co interpretować, ponieważ rozkład wyszedł dość pomyślnie, poza tym że energie wokół mnie są dość zastałe.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Podczepy... - przez New_vision - 01-10-2021, 23:00
RE: Podczepy... - przez Kama - 02-10-2021, 08:41
RE: Podczepy... - przez New_vision - 02-10-2021, 15:18
RE: Podczepy... - przez Selena - 02-10-2021, 19:20
RE: Podczepy... - przez nastek96 - 13-10-2021, 20:54
RE: Podczepy... - przez Selena - 14-10-2021, 18:14
RE: Podczepy... - przez nastek96 - 15-10-2021, 17:44



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości