O znaczeniu karty VI Kochankowie
#1

Witam, chciałabym uzyskać odpowiedź na pytanie, które mnie bardzo nurtuje.
Przeglądałam znaczenie karty kochankowie tutaj na forum poszukiwałam również informacji na jej temat w różnych źródłach. Jednak nie zaspokoiłam tak do końca swojej ciekawości. Czy ktoś postarałby się odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące uczuć odnośnie do tej karty. Ona podobno pokazuje wybory, mi pokazała 2 mężczyzn. Czy tarocista "widzi" już jakiego wyboru dokona osoba, której wróży? (czy wie już którego z tych mężczyzn ona wybierze? ale, żeby nic nie sugerować i pozwolić dokonać "własnego" wyboru nie mówi kogo ostatecznie wybierze?)
Jaki wybór pokazuje ta karta? Dobry czy zły? Na pewno każdy z nich co innego by przyniósł -tylko ja mam pytanie czy ona sugeruje wybór tego "prawidłowego" partnera, z którym będzie się szczęśliwym? O jakiej relacji informuje trwałej, stałej opartej na prawdziwym uczuciu czy przelotnej, romansowej opartej na namiętności i pożądaniu? Co zaleca ta karta pójście za sercem bo ono nam dobrze wskaże czy kalkulację rozumem z kim nam będzie wygodniej bardziej stabilnie? Co ta karta zwiastuje?
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź znawcy/znawczyniUśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości