Doświadczenia z rozkładów na miłość
#69

littledaisy napisał(a):A jeśli nie interpetować tej kapłanki jako kobiety w życiu mężczyzny, to co innego mogłaby ta karta oznaczać w ramach "wpływu innych osób"?
Chyba, że kapłanka zawsze oznacza obecność kobiety?
W MOIM odczuciu, Kapłanka to żeńska energia bądź/i - generalizując - sprawy ukrywane, niejasności, tajemnice...
Ktoś o czymś nie mówi...
O czymś ważnym...
Czasami półprawdy...
Bywa - w interesach - oszustwem lub grą "za plecami", nawet ustawionym przetargiem...
Ale...
W odczytach zależy od innych kart.
Tzn, jak przy pozostałych arkanach, te inne karty ją... modyfikują...
Ja osobiście zżymam sie gdy czytam o powszechnym (zwłaszcza wsród młodzieży) utozsamianiu Kapłanki z kochanką...
Tak, czasami może ją pokazywać, bo i kobieta i tajemnica...
Ale tak ją zubożyć Boi się
Może oznaczać toksyczna matkę (w relacji partnerskiej choćby0 ale i mądr, wpływowa matke, lub siostrę, mentorkę...
Wszystko dodatkowo zależy od pytania, miejsca w rozkładzie i - jak wspomniałam - otaczających kart...
Z kartami trochę jak ze słowami Oczko : mama, tata, doopa, wygrana, przegrana...
Wszędzie "A" , takie samo a jakże inną przekazuje...treść (?)....
Jak ze slowami...
Taka ...babka..
Ładna babka...
Stara babka...
Babka od ... angielskiego..
Moja babka (partnerka)...
Moja babka (babcia, której nie lubię)...
Z piasku babka..
Czy... piaskowa babka...
Babka...lancetowata (napluj i przyłóż Ok )...
Jedna babka a ... dziewięć odmiennych znaczeń...
Lub z kolorami: np.żółty jest żółty, niebieski jest niebieski, czerwony to czerwony..
Ale kiedy się nałożą?
Zółty z czerwonym da pomarańczowy a z niebieskim zielony...
A jeszce proporcje, czy domieszka innych...
[Obrazek: CIASTO_PLASTO_mieszanie_kolorow.png]
Potrzebna więc Wiedza - by być dobrym rzemieslnikiem i Intuicja by być... artystą... [Obrazek: smilie_girl_274.gif]

Ps. Ja nie chciałam robić wykładów ni pouczać a jak najgłębiej oddać moje "odczuwanie"...
Jesli ton komuś wyda sie mentorski - wybaczcie proszę - między innymi też...nauczam... Zawstydzony Bezradny
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości