Szablony do Wielkiej Tablicy z kart Lenormand i Kipper
#47

(29-04-2013, 21:04)Iwona napisał(a):  CZYTANIE Z KART
Karty czytamy z lewej strony do prawej, następnie z góry na dół. ... To nie jest żelazna reguła ... trzeba wiedzieć gdzie zacząć ... 
Znając poszczególne związki między kartami można próbować formułować krótkie zdania. Właśnie że Należy najpierw składać pierwsze dwa słowa na podstawie dwóch kart ...

Największą sztuką w czytaniu z kart, poza dobrą intuicją, jest znajomość tych właśnie związków. Znaczenie poszczególnych kart jest bardzo ważne, ale czytanie z kart to umiejętność ich prawidłowego łączenia, rozpoznania głębszego sensu.,, RACJA 

DUŻA TABLICA
W tym układzie biorą udział wszystkie karty, w ten sposób można odpowiedzieć na bardzo wiele pytań, szczególnie, jeśli wróżymy komuś po raz pierwszy.
A więc kładziemy cztery rzędy po osiem kart (4x8). Cztery pozostałe karty tworzą piąty rząd, który stoi –dokładnie po środku, na dole.

Najpierw należy odszukać kartę osobową tzn. dla pani kartę nr 29 –to jest Panią, dla pana kartę nr 28 –Pana. NIE,  tego z całą pewnością nie trzeba robić ... 

Następnie patrzymy na pozycję Lisa. .... BO??? nie rozumiem DLACZEGO??? 
Jeśli osoba pytająca ma kartę nr 14 –Lisa po skosie w tyle głowy, jeśli oświetla go ciemna Chmura (karta nr 6),
albo kłuje Kosa (karta nr 10) –to należy natychmiast przerwać nasze posiedzenie.  Nerwus Beczy Bezradny Myśli Rotfl
Osoba ta może być przyczyną wielu nieprzyjemności!!! No ja też ...  Rotfl
Czyżby przyszła do nas, aby nam zaszkodzić?
Do pozycji Lisa wrócę jeszcze raz, omawiając związki między kartami.

INNY SPOSÓB CZYTANIA Z KART
Teraz proszę się skupić na kartach osób pytających (dla kobiety –karta Pani, dla pana –karta Pan) i zapamiętać sobie następujące zasady czytania

Usunęłam to ... do czego nie mogłam się w racjonalny sposób odnieść ... Już samo wróżenie przynosi wiele kontrowersji ... po co sobie to komplikować .. nie wiem ??? 

SCHEMAT CZYTANIA Z KART
szczególnie ważny dla początkujących:


Po tym czasie wiele osób było "początkującymi"  ... Ja się pytam KOMU i CO się sprawdziło??    
Resztę usunęłam ... nie da się tego nawet czytać ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości