Szablony do Wielkiej Tablicy z kart Lenormand i Kipper
#37

Gizbern najpierw napiszę jak ja to widzę Uśmiech

Karta osobowa 29Pani jest na samym dole więc nic nie depcze wszystko jest dla niej ważne.

Pani patrzy na kartę 17 więc to jest jej przyszłość( znaczenia znasz więc ich nie będę opisywać)

W głowie ma 3+26+19+33
Także ma w głowie sprawy do przemyśleń-29+34+1+13
i myśli które jej nie dają spokoju-29+24+31+30+4

za sobą ma 12+14

teraz doczytałam że pytasz o kartę 28 Uśmiech
karta 28 jego wzrok jest skupiony przed sobą , więc nie ma konkretnego kierunku wtedy jego przeszłość jest z lewej strony, a przyszłość z prawej.
przyszłość to 28+8+30+11
przeszłość to 19+10+35+13 ( powinno czytać się wszystkie karty do końca rzędu, ale czasami wystarczą tylko trzy karty by wskazały odpowiedż, ja biorę to na intuicję, bo jak karta osobowa jest pod koniec rzędu to 6 kart jest dość wyzwaniem by się w tym nie pogubić)
Pan ma w głowie28+18 także 28+33 zastanawia się nad tym i 28+36 to nie daje mu spokoju i to jest też przyszłość
teraz pan depcze-28+23+24+12
o tym pan wie i w miarę kontroluję-28+26+34
to jest także przyszłość której nie bierzemy pod uwagę 28+31+5

To takie moje wypociny, Jest jeszcze serce układu to co musi być to karty 19+28+26+23 -ale to na pewno wiesz.
teraz na niebiesko dopiszę w twojej wypowiedzi Uśmiech

Gizbern napisał(a):Rozpisałem tablicę. Kartą osobową jest mężczyzna.

1–Karty, które są przed nami mówią o tym, o czym myślimy, albo wskazują bezpośrednio na naszą predyspozycję zdrowotną (aktualną bądź przyszłościową ja to stawiam na przyszłość, zdrowie wypatruję w karcie nr5), połączenie kilku kart, które stoją przed nami, mówi o tym, co nas czeka w najbliższym czasie. Tu są karty 8, 30, 11Tak
2–Karty, które leżą diagonalnie w przedniej części głowy –, symbolizują również to, co wyżej powiedziane, to wszystko, co nam „zaprząta” nasze myśli. Tu mam problem czy chodzi tylko o 36 ?tak bo nie masz więcej kart, jeśli chcesz możesz dołączyć kartę obok 36+32 to rozjaśni sytuację
3–Karty, które leżą nad kartą osobową, symbolizują to, co jest godne przemyślenia, albo też to, czego należałoby się spodziewaćw najbliższym czasie. Tu też mnie interesuje, czy chodzi tylko o 18 ? tak
4–Karty, które leżą diagonalnie (po skosie) w tylnej części głowy, symbolizują to, co nam aktualnie nie daje spokoju, nad czym warto by się było zastanowić w najbliższej przyszłości, wszystko to, o czym myślimy.Czy to tylko karta 33 ?tak
5–Karty, które stoją za nami w naszych plecach, wskazują często to, co mamy za sobą, od czego żeśmy się odwrócili, związane są z przeszłością, choć nie zawsze –i tutaj znowu powinniśmy się odwołać do naszego doświadczenia, instynktu, zdolności.Tu jest jasne, czytamy od lewej do prawej czyli 13, 35, 10, 19tak tylko w odwrotnej kolejności , zawsze liczymy karty od karty osobowej więc 19+10+35+13
6–Karty, które leżą diagonalnie na dole, zarówno po lewej jak i po prawej stronie, mówią często o tym, o czym już wiemy, nad czym mamy kontrolę, są to również zwiastuny przyszłości.Czy tutaj należy odczytać 31 + 5 a następnie 26 + 34 ?tak
7–Karty, które leżą na dole (pod kartą osobową) mówią o tym, czego nie chcemy wziąć za prawdę, to, po czym depczemy, czego nie szanujemy np. zdrowia, jak również to, nad czym mamy kontrolę, co zostało już przez nas poniekąd zaakceptowane.tu też jest jasne, chodzi o 23, 24, 12tak

Napisz jak to widzisz, głównie chodzi mi o karte osobową

Pięknie to opisałeś, dokładnie o to chodzi Oklaski Uśmiech
Powodzenia ! Buziak
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości