Szablony do Wielkiej Tablicy z kart Lenormand i Kipper
#36

Rozpisałem tablicę. Kartą osobową jest mężczyzna.

1–Karty, które są przed nami mówią o tym, o czym myślimy, albo wskazują bezpośrednio na naszą predyspozycję zdrowotną (aktualną bądź przyszłościową), połączenie kilku kart, które stoją przed nami, mówi o tym, co nas czeka w najbliższym czasie. Tu są karty 8, 30, 11
2–Karty, które leżą diagonalnie w przedniej części głowy –, symbolizują również to, co wyżej powiedziane, to wszystko, co nam „zaprząta” nasze myśli. Tu mam problem czy chodzi tylko o 36 ?
3–Karty, które leżą nad kartą osobową, symbolizują to, co jest godne przemyślenia, albo też to, czego należałoby się spodziewaćw najbliższym czasie. Tu też mnie interesuje, czy chodzi tylko o 18 ?
4–Karty, które leżą diagonalnie (po skosie) w tylnej części głowy, symbolizują to, co nam aktualnie nie daje spokoju, nad czym warto by się było zastanowić w najbliższej przyszłości, wszystko to, o czym myślimy.Czy to tylko karta 33 ?
5–Karty, które stoją za nami w naszych plecach, wskazują często to, co mamy za sobą, od czego żeśmy się odwrócili, związane są z przeszłością, choć nie zawsze –i tutaj znowu powinniśmy się odwołać do naszego doświadczenia, instynktu, zdolności.Tu jest jasne, czytamy od lewej do prawej czyli 13, 35, 10, 19
6–Karty, które leżą diagonalnie na dole, zarówno po lewej jak i po prawej stronie, mówią często o tym, o czym już wiemy, nad czym mamy kontrolę, są to również zwiastuny przyszłości.Czy tutaj należy odczytać 31 + 5 a następnie 26 + 34 ?
7–Karty, które leżą na dole (pod kartą osobową) mówią o tym, czego nie chcemy wziąć za prawdę, to, po czym depczemy, czego nie szanujemy np. zdrowia, jak również to, nad czym mamy kontrolę, co zostało już przez nas poniekąd zaakceptowane.tu też jest jasne, chodzi o 23, 24, 12

Napisz jak to widzisz, głównie chodzi mi o karte osobową 

         
27--20---7--33--18--36--32--4
         13--35--10--19--28---8--30--11
         22---1--21--26--23--31--25--9
         15--16--34---3--24---2---5--6
         --------17--29--12--14
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości