Szablony do Wielkiej Tablicy z kart Lenormand i Kipper
#31

Gizbern ja rozpatruję tablicę na określony czas, np miesiąc, dwa , trzy , wszystko zależy jak sie umówisz z kartami.
przyszłość czytam tam gdzie patrzy wzrok z karty osobowej np pana.

Gizbern napisał(a):Iwonko kupiłem książkę Iwony Porożyńskiej-Przyszłość czytana z kart Lenormand, ale nadal nie jest dla mnie jasne kilka spraw w dużej tablicy, pomożesz Pociesza
Poniżej napiszę jak zrozumiałem, a ty mnie popraw (mam orginalne karty Lenormand)czyli talia Piątnika

1 Przed kartą osobową (czyli mężczyzna z prawej a kobieta z lewej strony?) - o czym myślimy (jedna karta czy ciąg kart jaki pozostał)dla mnie to przyszłość do końca rzędu
2 Tam gdzie patrzy po skosie u góry - co nam zaprząta myśli ? (czyli mężczyzna z prawej a kobieta z lewej strony?) po jednej karcie z każdego rzędu ?do końca rzędu, po skosie, zalezy gdzie leży karta osobowa w którym rzędzie jak na samym dole to mamy trzy rzędy do góry, zawsze za plecami mamy przeszłość a za stroną gdzie podąża wzrok przyszłość
3 Pod kartą osobową - jedna karta z każdego rzędu ?jeżeli jest tylko jedna to jedna, a jak ciągnie się drugi rząd to do końca
4 Z tyłu po skosie u góry - to co nie daje spokoju
5 Czy po skosie na dole i u gory nie powinny być najbliższe wydarzenia 2-3 tygodni-przyszłość jest zawsze tam gdzie jest zwrócony wzrok z karty.
Proszę wyjaśnij mi jak to rozpatrywać na przykładzie tabeli poniżej zakladając że karta osobowa to 14
Z gór dziękuję Kwiatek

Gizbern masz te materiały z chomika tam jest rozrysowana tabela ładnie ze strzałkami i dokładnym opisem Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości