#24

Pierwszy raz od dawna czytałam tak różnorodne charakterystyki dla znaku zodiaku Panny. I jak nigdy, w każdej z nich odnalazłam cząstkę siebie. Łącząc je wszystkie w całość w sumie stworzyłabym siebie w wielu aspektach, ale nie we wszystkich Uśmiech Niestety, nie ze wszystkim się zgadzam we wszystkich charakterystykach, ale wiele cech mnie bardzo zaskoczyło, oczywiście w pozytywnym sensie.
Przede wszystkim nie spodziewałam się, że Panna pasuje na belfra. Jestem nauczycielką i sądziłam, że to był po prostu mój życiowy błąd, kaprys, czy chwilową słabość, bo spodobało mi się uczenie innych i dawało to ogromną satysfakcję, to że uczę i widzę tego efekty. Nie mogę się zgodzić jedynie z tym staniem z tyłu, zbyt lubię się wyróżniać w pracy jak i w życiu osobistym. Panna to taka Zosia samosia, stanowczo się w tym zgadzam, nawet jakbym mogła prosić kogoś o pomoc, czy współpracować, wolę zrobić sama. Pedantyczność, coś w tym jest, chociaż u mnie mogła by być większa, przydaje się taka cecha Uśmiech Nawet te aspekty emocjonalne, skrywanie wnętrza, czy nawet aspekt namiętności, coś w tym jest Uśmiech Nigdy na to wszystko nie patrzyłam w ten sposób. Dziękuję za udostępnienie tak dobrych charakterystyk Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości