Film "The SECRET" - Prawo Przyciągania
#10

Moje zdanie na ten temat jest : TO DZIALA ! To naprawde dziala. Nalezy wylapac z tego filmu to co najistotniejsze. Myslimy tylko o rzeczach pozytywnych, zero narzekania i niedoli. Gdy cie cos boli to pomysl , skoncentruj sie na tym aby przestalo bolec. Nie chodz caly dzien narzekajac ,ze cie boli. Mysl pojde do lekarza, albo poloze sie, przespie, a gdy sie obudze nie bedzie mnie bolec.
To przyciaganie ma polegac na tym , ze kiedy marzymy o czyms, to marzymy w sposob jakbysmy juz to mieli i cieszymy sie z posiadania, ale cieszymy sie w sposob , ze szczescie i spelnienie wypelnia nas calych, czujemy to w czakrze serca, slonca , seksualnej i w czakrze korzenia. Czujemy(!) te radosc z posiadania tego co pragniemy.Jednoczesnie w tym samym czasie dajemy radosc innym, jakby dzielimy sie nasza radoscia. Tak to dziala. Samo wyobrazanie czegos i czekanie na to nie wystarczy jest dalekie i chlodne. Ty masz to czuc w brzuchu, w jelitach. Masz czuc te RADOSC ze spelnienia. Tak to sobie wyobrazaj.
Ten film obejrzalam dzisiaj pierwszy raz. Kiedys jednak ogladalam na ITV-wrozki moja ulubiona jasnowdz Kristine, ktora podala w swoim programie pewne cwiczenie jak przyciagnac do siebie pieniadze. Z ciekawosci zaczelam to robic. I naprawde zadzialalo. Ja w to wierze. Gdy robimy to w sposob, ze nie jest to tylko i wylacznie naszym zyczeniem-zadaniem, to zycie nasze w jakis sposob zaczyna sie tak ukladac, ze nagle wszystkie puzle, ktore zdazaja do spelnienia owego pragnienia , zaczynaja wpadac same w odpowidnie miejsce i po kolei jeden po drugim ukladaja nam obraz spelnionego marzenia. W ten sposob my i nasze zycie toczy sie ku jednemu...ku spelnieniu marzenia. Buźki
Jak bede miala natchnienie to wam napisze jak to bylo w moim przypadku, jak spelnialy sie niektore z moich marzen. Teraz czekam na spelnienie kolejnych zyczen.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości