Ho’oponopono - HAWAJSKA METODA UZDRAWIANIA CIAŁA I DUSZY
#2

Uwielbiam Ho'oponopono. Jestem zagorzałą fanką pozytywnego myślenia, dlatego w swoim życiu przeczytałam mnóstwo książek i innych publikacji na ten temat. Któregoś dnia wpadła mi w ręce książka "Zero ograniczeń " Joe Vitale. Z niej dowiedziałam się o tej metodzie i zapragnęłam wtedy jak najszybciej ją sprawdzić, póki wiara silna to i chęci bardzo duże Rotfl

Codziennie, kiedy tylko o tym sobie przypominałam powtarzałam: "kocham cię, przepraszam, wybacz mi proszę, dziękuję" jednocześnie wzbudzając w sobie uczucia, które za te słowa odpowiadają. I naprawdę po jakimś czasie moje życie zaczęło się polepszać. Wtedy postanowiłam stosować metodę w konkretnych sytuacjach: szłam załatwić sprawę na uczelni czy w urzędzie, która była nie do załatwienia i wyobrażałem sobie tą osobę, z którą miałam rozmawiać, powtarzając:" kocham Cię, przepraszam, wybacz mi proszę, dziękuję " i zawsze załatwiłam wszystko bez komplikacji, z uśmiechem na ustach. Mimo, że ta osoba była zawsze dla mnie i innych nieprzyjemna, wtedy stawała się aniołem Oczko
Muszę wrócić do tej metody, całkiem zapomniałam o niej w momencie, gdy wszystko samo zaczęło się układać.
Teraz mi się przyda Smutny
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości