8 pucharów - czy zawsze powrót?
#1

Jakie macie doświadczenia z kartą 8 kielichów? 
To karta, która oznacza odejście, ale takie z możliwością powrotu. Jak się Wam sprawdzała? Odejście definitywne, czy odchodzę i za jakiś czas wracam? Oczywiście to zależy od kart sąsiadujących, ale jaki macie pogląd na tę kartę? 

U mnie narazie sprawdza się jako wpadanie ze skrajności w skrajność. Raz jest super i mi dobrze w mojej sytuacji, innym razem jest tragedia i chce uciekać. I taka amplituda, raz w górę, raz w dół, znów w górę i znów w dół. Choć nawet kiedy jest lepiej wiem, że kiedyś będzie trzeba się pożegnać, aby się rozwinąć.  Szarpie się ze sobą, jestem gotów, aby odejść, ale jeszcze tego nie robię.
W ogóle z informacji, które zebrałem wynika, że przy pojawieniu się tej karty od razu wiadomo, że ta brama zostanie przekroczona. Niekoniecznie od razu, bo to takie wahanie się i wielokrotnie możemy zmieniać decyzję, ale gdy się pojawi to ostatecznie oznacza, że od czegoś odejdziemy. 
Ja rozumiem 8 kielichów jako ,,początek końca". Może jeszcze nie teraz, nie od razu, lecz na pewno. Może się sytuacja poprawić i pogorszyć wielokrotnie, ale ostatecznie postanowimy odejść.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
8 pucharów - czy zawsze powrót? - przez nastek96 - 11-12-2022, 20:31
RE: 8 pucharów - czy zawsze powrót? - przez Kama - 12-12-2022, 19:41
RE: 8 pucharów - czy zawsze powrót? - przez nastek96 - 12-12-2022, 21:22
RE: 8 pucharów - czy zawsze powrót? - przez Lysandra - 06-04-2023, 16:41
RE: 8 pucharów - czy zawsze powrót? - przez tarot55557 - 08-04-2023, 12:11
RE: 8 pucharów - czy zawsze powrót? - przez anussshka - 10-04-2023, 21:31



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości