Nowa znajomość
#7

Witaj dampaa ! Uśmiech Uśmiech 
 Na twoje pytanie czy między wami będzie dobrze ?
Tarot pokazał ,że ten mężczyzna nie gwarantuje Ci stałości,tak naprawdę to on sam nie wie czego chce ,jest zmienny .
Piszesz ,ze jest fajnie ,ze jesteś doceniona ,szanowana -no fajnie ,ale wiesz ja tutaj nie widze  w kartach miłości. Myśli ???? Raczej cały czas karty podają mi informacje ,ze to nic stałego ,obawiam się ,ze on nie zagrzeje na dłuzej miejsca w twoim zyciu, to taki niespokojny duch
Tarot pokazał,że nadejdą zmiany ....zresztą karta rada -zakończ tą relacje.Przepraszam ,ze tak powiem ,moze nie powinnam,ale karty mi pokazują ,ze on jest nerwowy ,pochopny ,swoje decyzje może podejmować w sposób nieprzemyslany...pytanie czy z nim jest wszstko w porządku ? 
Dodam ,ze on jest teraz w 9 roku  osobistym,a to ozn ,ze wiele spraw może sie kończyc  niezależnie od naszej woli czy też chęci ...i jest z II liczenia w 3,a to ozn,że moze szukać przyjemności i zadowolenia co może obrócić sie przeciwko niemu,czyli może dojśc do rozstania z partnerka.(tobą )

Na twoje pytanie o sprawy zawodowe,jak sytuacja będzie wyglądać w przeciągu kilku miesięcy ?  
Karty pokazały ,że jest nerwowo,aby nie powiedzieć toksycznie,widać odpływ finansowy,brak stabilizacji,przeciwności ze strony losu.I tak bedzie ,zapytam jak z twoją pracą bo ona mi się pokazała taka "szarpana",sa w niej zgrzyty.Niestety przez najblizsze miesiace tak może być ,bedziesz sie zmagała z brakiem stałości,mało tego Tarot pokazał .mi tutaj utratę pracy.
Hm....czy tutaj ta sprawa z pracą nie otrze sie o jakiś urząd ?,typu komornik,albo nie będzie wymierzona jakaś sprawiedliwosć np.kara za coś ,ze tak powiem ?
 Wszystkiego dobrego Buźki Pozdrawiam cieplutko Uśmiech Pociesza
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nowa znajomość - przez dampaa - 23-08-2020, 17:22
Nowa znajomość - przez Hazar - 10-10-2020, 07:00
Nowa znajomość - przez Hazar - 12-10-2020, 16:56
Nowa znajomość - przez dampaa - 23-10-2020, 17:55
Nowa znajomość - przez Hazar - 24-10-2020, 17:11
Nowa znajomość - przez dampaa - 09-08-2021, 06:17
Nowa znajomość - przez Dagmara.S - 22-08-2021, 20:41



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości