Moje zdrowie
#3

Cytat:Twoja dolegliwość jest już od jakiegoś czasu( to nie jest coś nowego ).
To prawda. 
Cytat:Tarot pokazał mi obecnie nieefektywnosć lekarza ,a co za tym idzie zła diagnozę ( więc zaproponowałabym Ci jeszcze u innego lekarza wizyte ,aby się skonsultować )
Nie zaszkodzi spróbować. Oczko
Cytat:Czy dolegliwość ustąpi ? Powiem tak nieprędko ,przykro mi ,ale ja bym obstawiła okres letni ,ale przyszłego roku.
Nie jest to najlepsza wiadomość... Dam znać, jak ustąpi, żebyś mogła zweryfikować wróżbę. Uśmiech
Cytat:Zapytam cie nie musisz odpowiadać czy to są jakieś zmiany takie czerwone na skórze (stopy ,łydki ),ta dolegliwość Cie męczy .Przykro mi to pisać ,ale masz w dacie informacje ,że jak się zetkniesz z jakąś przypadłościa to ona najzwyczajniej w świecie mówiąć nie chce  Cię opuścić.
Czerwone na skórze tak, ale nie stopy i łydki, a przede wszystkim tył szyi (dlatego jest to dla mnie takie kłopotliwe, bo to dość widoczne miejsce).
Cytat:Trzeba dłuzszego leczenia ,aby się wyzbyć dolegliwości. I wiecej wiary w siebie !! Bo widzę ,że jesteś gdzieś zrezygnowany. Wszystkiego dobrego ,dużo zdrówka!
Dziękuję za życzenia i szczerą wróżbę. Uśmiech Doceniam, że powiedziałaś to, co zobaczyłaś w kartach, a nie to, co chciałbym usłyszeć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Moje zdrowie - przez Efrem11 - 17-04-2022, 19:47
Moje zdrowie - przez Dagmara.S - 20-04-2022, 18:53
Moje zdrowie - przez Efrem11 - 21-04-2022, 21:03
Moje zdrowie - przez Dagmara.S - 27-04-2022, 20:30



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości