Reinkarnacja
#67

pitunia2005 napisał(a):Wiesz co ,tam pisalo ,ze jesli ktos umiera smiercia nagla (samobojstwo ,albo nawet niespodziewany wypadek to dusza widzi swoje cialo ale JESZCZE nie wie co sie stalo -jej sie wydaje ze jeszcze jest w tym ciele . JEST strasznie jakas zagubiona ,nie wie co sie stalo i to moze trwac nawet dosc dlugo . ale to wszystko skomplikowane .

Nie wiem czemu.. ale brzmi znajomo.

slawek_88 napisał(a):czy miałaś jakieś konkretne ciało (lub jego ekwiwalent) tam w zaświatach czy czułaś się niczym punkt świadomości. Kiedyś czytałem i że wiele osób czuje się właśnie takim punktem, czystą świadomościa. Z drugiej jednak strony widując duchy (a tym się bardzo interesuję) ludzie postrzegaja ich w formir kształcie zblizonym do kształt człowieka... Jak to jest?

Chyba nie miałam jakiejś przypisanej płci. Byłam po prostu duszą i tak jak piszesz świadomością..
Żałuje że nie potrafię wam odpowiedzieć w pełni na nurtujące was pytania.
Pamiętam ogrom uczuć, które wtedy mną targały ale co do wyglądu miejsc itp. to niestety mało kojarzę. Nie chciałabym się sugerować cudzymi opisami itp. Wiem jedno - nie trzeba się bać Pana Boga. On na prawdę wybacza.. i kocha taką miłością że wszystko inne przestaje być istotne. Liczy się tylko Twoja obecność przy nim.. Jest szczęściem absolutnym.. nie da się tego wyrazić żadnymi słowami..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości