Reinkarnacja
#50

pitunia2005 napisał(a):JA ci wierze . czytalam ksiazki na ten temat . dusze sa wszedzie .zle ida na stracenie . i sa dusze ktore moga sie naprawic . robia to wlasnie przez wstapienie w jakies cialo. kazdy z nas ma jakies ZADANIE do wykonania . w duchach lub jak sie woli w duszach jest hierarchia . Mozesz reinkarnacje przechodzic wiele razy. Za kazdym razem masz szanse sie naprawic i nauczyc czegos . ALE to juz zalezy od Boga .

Nigdy nie przeczytałam książki dotyczącej reinkarnacji czy życia pozagrobowego. Kiedyś może z jeden raz obejrzałam program w którym osoby, które przeżyły śmierć kliniczną opowiadały o swoich wrażeniach.

Tak.. reinkarnacja to nie jest coś, co na pewno otrzymujemy, co sami niejako wybieramy. Możliwość ponownego odrodzenia się i naprawy swoich błędów dostałam od Boga - w jego obecności płakałam ze szczęścia.
Pamiętam że czułam iż spotkało mnie wielkie wyróżnienie, że pozwolono mi raz jeszcze spróbować.. Nie wiem czy czasem w poprzednim wcieleniu nie popełniłam samobójstwa..? Kiedy próbuje sobie przypomnieć jakieś fakty z poprzedniego życia, to czuje taka zaporę.
Wiem że coś było ale po prostu nie mogę dotrzeć do tych wspomnień. Ciekawa jestem czy hipnoza zdołałaby rozwikłać tą zagadkę..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości