Reinkarnacja
#75

oj wile razy, mam 3 psy i wile razy szczekały na coś niewidzialnego. Dino np. pewnego razu biegał wokół stołu i szczekał na coś co musiało się pod nim chować choć niczego tam nie było... Najmniejszy pies KropkaOczko wiele razy czegoś bardzo się bała, raz aż do tego stopnia, iż kiedy mój brat schodząc z nią na dół by wypuścić ją przed snem na dwór nie mógł jej zgonić z półpiętra na którym stanęła jak wryta trzęsąć się ze strachu i sikając pod siebie. Wtedy sam się przestraszył, gdyż patrzyła na coś co prawdopodobnie stało obok niego i spószczała co chwilę wzrok, choć on nic tam nie widział.

Myślę że psy widzą po prostu jakieś energie, duchy czy coś w tym stylu. Może ich oczy widzą więcej niż nasze. Jest taki eksperyment który każdy może sobie przeprowadzić w domu. Istnieje wiele spektrów światła, których np. ludzkie oko nie może wychwycić, choć nie znaczy to że nie istnieją. Na takiej zasadzie działają piloty od telewizorów itp. Najdźcie aparatem cyfrowym (nawet takim w telefonie) na tą lampeczkę na czubku pilota i wciśnijcie jakikolwiek guzik a zobaczycie że się zapala i świeci, choć gołym okiem tego zjawiska nie zobaczymy. Niektórzy twierdzą i ż na tej samej zasadzie można sfotografować duchy Ok no i może psy i koty mają tak samo Bezradny

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości