#7

rutyna napisał(a):Dokladnie- ulozona, rozwazna,spokojna, nie lubiaca spontanicznych sytuacji, uwaznie dobierajaca sobie ludzi z ktorymi chce utrzymywac kontakt, bardzo rodzinna, opiekunczaUśmiech

Ja nazywam się Anna i cóż mogę powiedzieć o sobie -
fakt, że uważnie dobieram ludzi, z którymi utrzymuję bliższe kontakty i tych do, których w ogóle mam zamiar się odezwać.
Mozna powiedzieć, że jestem ułożona, wiem co w życiu ważne, pracuję.
Ale uwielbiam spontaniczne sytuacje i wcale nie jestem taka spokojna, owszem mam dużo cierpliwości jednak jak wybucham to prawie jak wulkan a wszystko co tak dobrze we mnie ułożone potrafiłabym rzucić dla chwili szaleństwa Uśmiech Potrafię zachować optymizm nawet w ciężkich chwilach.

Podobno z tego imienia najmniej ucieszy się Baran - ja jestem Baranem i bardzo to imię lubię co więcej, nie chciałabym innego!
Uważam, że "Anna" mogłaby oznaczać zarówno osobę delikatną i wrażliwą, jednak twardo stąpającą po ziemi, trochę wycofaną, jednak z cechami dobrej matki, która służy rada i pomocą. Jednak ja z imieniem Anna - Ania widzę trochę dziecięcej energii, nutkę szaleństwa, romantyzm.

Z reguły Anie, które poznałam były fajnymi dziewczynami.... Co WY na to? Jak ma się to do tych Ań które znacie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości