Powitanie
#1

Dobry wieczór wszystkim,
trafiłam na forum, ponieważ poszukuję naprawdę dobrego tarocisty, który pomógłby mi (w formie mailowej/chatowej) postawić kropkę nad i czyli domknąć pewną relację, która zaczyna mnie bardzo męczyć. Chciałabym otrzymać obszerną odpowiedź, nie zdawkową. Poszukiwałam tarocistów z polecenia na forum ale jakoś "nie pyknęło". Jestem zainteresowana też płatną usługą. 

Coś o mnie w konteście wróżebnym:
-Moja intuicja w relacjach niekiedy się odzywa (sama!) ale nie jest szczególnie wyszlifowana. Nie praktykuję wróżenia, choć posiadam w domu karty klasyczne i hiszpańskie. Niekiedy próbowałam wróżyć samej sobie ale wychodziły dziwactwa. Przyszłość nie interesuje mnie aż tak bardzo (raczej wcale - niech się sprawy toczą niezapowiedzianie <3), lecz głębia. Głębia czyli intencje, zamiary, to czego nie widać. Czasem cudze intencje wyczuwam w snach lub poprzez energię, jaką wokół siebie roztaczają (ogólne, aurę, tzw. "wibe") i wydaje mi się, że potrafię wyczuć osoby zaburzone nawet wtedy, gdy są jeszcze na etapie twardego udawania. Jeśli mam uporczywie powtarzające się sny (wszystkie o negatywnym wydźwięku) na temat danej osoby, choć nie snuję negatywnych wizji na jawie na jej temat, to zaczynam traktować to jako czerwoną flagę. Niewiele miałam takich doświadczeń, ale w tych które miałam, z czasem okazywało się, że trafiłam w sedno z przeczuciem.
-Nie chciałabym też uzależnić się od tarota i spoilerować sobie życia. Uśmiech Raczej rozwinąć intuicję, a karty ew. traktować jako wspomożenie, narzędzie. W odczytach kusi mnie najbardziej poznanie czyjegoś wnętrza (jeśli ktoś mnie interesuje, np. jakiś mężczyzna), jego przeżyć, kluczowych punktów zwrotnych w życiu, czyli dotrzeć do głębszych poziomów jego osobowości. Z jednej strony wiem, że niektórzy jasnowidze sami to wyczuwają mimowolnie, z drugiej - wiem, że to intencjonalne docieranie do cudzego wnętrza jest nieetyczne, bo to przecież włamanie do cudzej prywatności
-Nie obawiam się demonów ani opętania. Sądzę, że czyste intencje chronią nas przed dramatycznymi skutkami. Nie popieram stosowania spętań ani nawet rytuałów -chyba że na przyciągnięcie kogoś nowego, ale na pewno nie na konkretną osobę.
-Uważam, że dobry tarocista powinien być też dobrym psychologiem

Dziękuję za przeczytanie. Uśmiech Mam nadzieję, że znajdę tutaj trochę inspiracji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Powitanie - przez satyamevajayate - 26-03-2023, 18:32
RE: Powitanie - przez Krystyna - 26-03-2023, 20:34
RE: Powitanie - przez satyamevajayate - 26-03-2023, 22:13
RE: Powitanie - przez Krystyna - 26-03-2023, 22:22
RE: Powitanie - przez Poziomkowa Magnolia - 27-03-2023, 23:57
RE: Powitanie - przez Marcin - 31-03-2023, 14:32



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości