6 kielichów
#3

6 kielichów(Pucharów)

6 Pucharów – mówi – „powrót do tego co było , powrót do miejsc , może nie tyle gdzie się urodził ale gdzie było mi dobrze , było mi bezpiecznie, powrót do przeszłości ale do tej dobrej przeszłości.
- powrót do miejsca w którym już byłam czyli powrót do tego miejsca z którego odeszłam w danym momencie.(31.10.2009)
- legalizacja związku
- miłość bezwarunkowa
- przypisana I dekadzie Skorpiona. Jest to miłość bezwarunkowa. Jest to stan w którym przyjemność jest w formie naturalnej, niczym nie warunkowany. Czyli „jestem i cieszę się tym co mam”, nie zaczynam się skupiać na dylematach, na rozterkach, na tragediach, które dzieją się na świecie- ja tego nie wnoszę, ja sobie tym nie zakażam moich stanów emocjonalnych.
- dl pytania o pracy jest jedna z najgorszych kart. Takie ciepłe bagno, takie utknięcie w sytuacji w której wyrwać się nie mamy odwagi a pozostając zaczynamy się zatapiać.
- związek – pojedźmy, posiedźmy, odwiedźmy, zwiedźmy- takie miłe wspólne spędzanie czasu- cieszmy się tym momentem który mamy, dajmy sobie to co mamy najlepszego
----------------------------
a w pytaniu o prezent (jakkolwiek głupio to brzmi) co może oznaczać?
dokładnie " z czego ucieszyłaby się dana osoba"?

- z maskotki dużej pluszowej milusiej maskotyUśmiech, tudzież z flaszeczki winaUśmiech
------------------------------------------
- będzie i tęsknic, będzie i żal i skłonna osoba jest wrócić do układu
- nie jest dobra energia na zdobywanie materii
--------------------------------------------------------------------------------------
6 Pucharów – jest fajnie, jest ok., nie jest aktywna w działaniu.

=================================================

6 Pucharów w rozkładach
=============================

Partnerski
---------------------------
6 Pucharów (osoba wchodzi – partnerski)
- jest to taki stan miłości niemalże macierzyńskiej, bezwarunkowej, akceptującej, harmonijnej , spokojnej – „chodź ja Ci pomogę, chodź ja Cie przytulę” itp. 6 Pucharów dąży do integracji.

6 Pucharów – Świat ( w głowie)
- mówi o tym, że chcemy wrócić do osoby przy której dla nas czas zatrzymał się w pięknym wymiarze.
-----------------------------
6 Pucharów – na przyszłość
- jedna z ładniejszych kart jeśli chodzi o wzajemną obecność emocjonalna ludzi koło siebie. Ona nie zawsze może dawać nam wspólne mieszkanie.
---------------------------------------------

Krzyż celtycki
=======================
6 kielichów(Pucharów) - w świadomości
- osoba jest odbierana jako ktoś przy kim dotykało nas szczęście.
6 kielichów(Pucharów) W rozkładzie w podświadomości
- człowiek nieszczególnie lubi nowe znajomości. On się dobrze i bezpiecznie czuje w relacjach emocjonalnych , które już maja jakąś historię.
-------------------------------------------------
6 Pucharów – na zamknięciu
- wskazuje na stan zadowolenia , bo jest usytuowana w przestrzeni Tiferet, która mówi o szczęściu, harmonii. Jest to jedna z lepszych kart, która wskazuje na spokój, jest poczuciem bezpieczeństwa.
-----------------------------------------------

inne
================================

6 Pucharów przy Sąd (odrodzenie)
- mówi o takim wpływie gdzie my staramy się przywrócić ten czas bliskości uczuciowej który jest już w pewnym sensie przeszłością.
----------------------------------------------------------



Zdrowie
===============================
6 Pucharów – Wieża – Królowa Pucharów
- infekcja skóry która doprowadziła do sytuacji zaburzenia tej ochronnej powłoki zewnętrznej - to rodzaj zmian albo łuszczycowych albo atopowych.
-------------------------------------------------------
( na podstawie programów Danuty)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
6 pucharów w LoScarabeo - przez FairyWitch - 11-12-2011, 15:50
Re: 6 pucharów w LoScarabeo - przez violet.dawn - 11-12-2011, 15:55
Re: 6 pucharów w LoScarabeo - przez FairyWitch - 11-12-2011, 15:57
Re: 6 pucharów w LoScarabeo - przez Tarofides - 11-12-2011, 23:54
Re: 6 pucharów w LoScarabeo - przez FairyWitch - 12-12-2011, 15:23
Re: 6 pucharów w LoScarabeo - przez alathea - 12-12-2011, 17:19



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości