6 kielichów
#12

6 kielichów

Nie do końca zgadzam się z tym opisem karty autora ale to zawsze jakaś nowa perspektywa......

"Interpretacja :żądza, przyjemność, radość z życia seksualnego, bogata wymiana energii seksualnej i uczuciowej, emocjonalna odnowa
Wskazówka: Raduj się i delektuj teraz w pełni tym wszystkim czym obdarza cię życie, to najlepszy wyraz twojej wdzięczności
Pytanie: Czy nosisz jeszcze w sobie stare poczucie winy które burzy twoją radość?
Ukierunkowanie: Jestem teraz otwarty na partnera z którym mogę dzielić radości życia na wszystkich płaszczyznach

Strach przed rozczarowaniem (5 kielichów) został przezwyciężony, ciało i zmysły są oczyszczone i gotowe na pełną rozkoszy wymianę z partnerem. (...) Karta zaprasza abyśmy oddali się bogactwu własnej emocjonalności i żywotności. Może to być dla nas przeżyciem takim jak skok do wody, jak ekscytujące i emocjonującym napięciem przed głębokim zanurzeniem, przed zniknięciem, przed oddalaniem się. Po wynurzeniu się czujemy się orzeźwieni i odmłodzeni. Nagrodą za podjęte ryzyko jest głębokie emocjonalne oczyszczenie i odnowa
."

Źródło: "Tarot Zwierciadło Duszy" Gerd Ziegler

Moja opinia: Ciesz się tym co już masz i doceń to bo będzie ci to sprawiać nadal przyjemność.

W rozkładzie na szukanie pracy w punkcie 4 jako wskazówka wyjęłam tą kartę i jeszcze głupca (po raz pierwszy instynkt nakazał mi wyjęcie nie jednej karty jak wymagał rozkład tylko dwóch). Zinterpretowałam to tak
6 kielichów+głupiec
Wejdź w nową pracę z starymi pracownikami, lub doświadczeniem którym już masz i które tobie przynosi przyjemność.
Zacznij nowy kurs, szkołę którą lubisz i już się sprawdziła w twoim życiu.
Poznaj kogoś nowego ale niech ma cechy osobowości które cenisz . Odnów starą znajomość, odwiedź dawno nie widzianą bliską ci osobę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
6 pucharów w LoScarabeo - przez FairyWitch - 11-12-2011, 15:50
Re: 6 pucharów w LoScarabeo - przez violet.dawn - 11-12-2011, 15:55
Re: 6 pucharów w LoScarabeo - przez FairyWitch - 11-12-2011, 15:57
Re: 6 pucharów w LoScarabeo - przez Tarofides - 11-12-2011, 23:54
Re: 6 pucharów w LoScarabeo - przez FairyWitch - 12-12-2011, 15:23
Re: 6 pucharów w LoScarabeo - przez alathea - 12-12-2011, 17:19



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości