7 kielichów
#43

Osobiście nie przepadam za tą kartą, szczególnie jeśli chodzi o miłość i relacje.
7 Kielichów pokazuje mi takie nierealne marzenia, bujanie w obłokach, złudne nadzieje, ktoś o czymś marzy ale droga do realizacji tego marzenia jest dość daleka, a czasami wręcz nierealna. Jako pryszłość związku pokazała mi nierelane oczekiwania jednego partnera wobec drugiego jak i brak decyzji/dokonania wyboru co dalej, nie było rozpadu relacji jednak czas na jaki była postawiona wróżba właśnie tak wyglądał, nic się nie zmieniło, osoba w relacji nie wiedziała co ma dalej robić, myślałą o sytuacji na wiele różnych sposobów jednak nie działała w realu, chciała zmiany w partnerze.
Ogólnie dla mnie w sprawach miłosnych to jest karta na zasadzie "nie wiem co mam zrobić, mam inne opcje, albo marzę o tym żeby je mieć, ale nie umiem dokonać żadnego sensowengo wyboru". 7 kielichów widzę również jako sytuację w której ktoś woli poddawać się marzeniom zamiast realnie działać.
Jako karta dnia pokazuje mi taki dzień w którym dużo się myśli o tym co by było gdyby, albo o tym co trzeba zrobić, jest pewne planowanie, mnogość wyborów, ale głównie myślenie, które do niczego w danym dniu nie prowadzi bo nie ma działania.
Z tego co widzę po weryfikacjach, czasami ta karta pokazuje mi też miłość niespełnioną, nieodwzajemnioną, wręcz niemożliwą, iluzroczyną.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości