Portret numerologiczny
#7

(08-10-2023, 19:22)Blue Raspberry napisał(a):  Hej Seleno  Uśmiech
Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze. 
Spogladam na swoj portret numerologiczny w ktory wlozylas tak wiele pracy.  Mam nadzieje ze to nie jest glupie pytanie zeby zapytac o zwiazek. Czy ja cale zycie bede sama majac w portrecie te liczbe 26? Bo odnosze wrazenie ze tak. Czy jednak poznam ta wlasciwa osobe z ktora zaloze rodzine i bede szczesliwa? Czy moze ja zle interpretuje swoj portret. 
Dziekuje. 
Pozdrawiam Blue
Blue
Dziękuję, u mnie jest całkiem dobrze. Też jestem - jak i Ty silna - ale ja dla nie 8, ale 1-ka z mnóstwem 1-ek w portrecie, więc czasem jak mi dowala los to wrastam jak drzewo i trwam Oczko 

Odpowiadając na Twoje pytanie:
To, że masz 26 nie oznacza, że zawsze będziesz sama, ale jest to lekcja wobec miłości. To liczba cierpienia i również relacji, które musisz odbyć. Więc osoby, które się pojawią nie będą przypadkowe. Możesz mieć wielu partnerów, to będą trudne związki lub jednego. Pytanie jak Ty wybierzesz, bo jesteś silną kobietą. 

26 każde duszy odrobić te spotkania na które umówiła się nim się tu zjawiła. Wydaje się, że ta 1 z 10 w 1 PZ w którą wchodzisz da związek. Potem karma miłości postawi go pod ścianą, na próbę. Masz wiele tych 26... To trudne relacje, ale nie niemożliwe. Wiesz, wiele zalezy od Ciebie. W związku jako dominująca masz lub będziesz mieć mocne zdanie. Możesz walczyć, odpuścić. Wiedz, że cokolwiek zrobisz, nie obędzie się bez myślenia, analizowanai, refleksji, bo taka ta 26 jest. Natomiast nie oznacza samotności. Raczej pogubienie: czasem partnerów jest wielu, żaden nie jest na miarę oczekiwań i to jest wyzwanie by dom stworzyć mimo partnera, bo zostaje się samotną matką z dzieckiem/dzięcmi, czasami tych dzieci brak, bo przy takim układzie dbaj o płodność, sprawdzaj ją, a czasami jest się samym bo strach, bo wymagania sprawiają, ze nikt nie jest wystarczająco dobry... 

To jest tak czy siak Twoja decyzja, Ty tu rozdajesz karty. Ty deycydujesz, jesteś bardzo silna i w związku będziesz również. Więc... analizuj, wycisz emocje, dbaj o siebie, innych. Będzie trudno, mając męską osobowość, ale nie jest to niemożliwe.

Spotkania, które odbędziesz zmienią Cię, ale Ty decydujesz co z tego zostaje, a co znika i idziesz dalej... 

Dużo dobrego
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Portret numerologiczny - przez Blue Raspberry - 04-04-2022, 12:23
Portret numerologiczny - przez Blue Raspberry - 08-10-2023, 19:22
Portret numerologiczny - przez Selena - 27-11-2023, 19:26
Portret numerologiczny - przez Blue Raspberry - 27-11-2023, 20:38
RE: Portret numerologiczny - przez Selena - 02-12-2023, 10:16
Portret numerologiczny - przez Selena - 07-04-2022, 23:39
Portret numerologiczny - przez Blue Raspberry - 08-04-2022, 18:15
Portret numerologiczny - przez Selena - 08-04-2022, 19:17
Portret numerologiczny - przez Selena - 26-11-2023, 23:56
Portret numerologiczny - przez Blue Raspberry - 27-11-2023, 20:31
Portret numerologiczny - przez Selena - 02-12-2023, 10:15
Portret numerologiczny - przez Blue Raspberry - 10-12-2023, 14:16



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości